Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warrior150Griefing msnPL
#1
Siemka chciabym złożyć skarge na gracza MsnPl

Wydarzylo sie to dnia 03-08-2017 nie wiem o której godzinie ponieważ gdy wróciłem z serwera napotkałem tam kompletnie zniszczoną dzialke.
Mój nick-Warrior_Rex150
Nick oskarżonego- msnPL
tryb na którym sie to wydarzyło- Free build

Nie mam screenów ponieważ jedyne co zastałem to pusta dzialka wiec nie miałem czego screenować a nie było mnie wtedy kiedy ją niszczył.

Mam pewność że to on ponieważ zostawił tam tabliczke z napisem "bob budowniczy zawsze ci cos rozpie**** dlatego mó nie ówaj" (dokladnie tak tam pisało) jeszcze kilka tabliczek których do końca nie czytalem ale mialy bledy ortograficzne a msnPL często je popełnia. Jestem dlatego w 100% pewien że to on ponieważ osoby dodane na moją dzialke to mój kolega (najlepszy i wiem ze to nie on) i moje zapasowe konto (gdybym zapomniał hasła) i właśnie msnpl. Duzo pracowałem żebby zbudować dzialke a on ją zgreefował i zabrał WSZYSTKO nawet z rzeczami w skrzyniach. Wiem że odpowiadam za swoja dzialke ale zabral mi wszystko co miałem i zostałem bez niczego, dlatego chciałbym prosić adminów o 2 rzeczy- ban dla oskarżonego i żeby zabrali od niego mój dobytek i żebym odzyskał wszystkie rzeczy które straciłem Smile
#2
Musisz mieć dowód inaczej skarga trafi do kosza
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#3
(03-08-2017, 02:32 PM)DylanPL napisał(a): Musisz mieć dowód inaczej skarga trafi do kosza

W jaki sposób mam to udowodnić ? Nie było mnie kiedy on niszczył a nikogo innego nie dodawałem. 
Dopiero gdy wróciłem zastałem zniszczaną dzialke :/
#4
Dylan, Itemow administracja Ci nie odda to jest pewne a jeśli go dodałeś do działki i on Ci zniszczył cos to administracja raczej mu nic nie zrobi po przecież go dodałeś na własną odpowiedzialność...
#5
(03-08-2017, 03:29 PM)Lisek061 napisał(a): Dylan, Itemow administracja Ci nie odda to jest pewne a jeśli go dodałeś do działki i on Ci zniszczył cos to administracja raczej mu nic nie zrobi po przecież go dodałeś na własną odpowiedzialność...

Wiec wezme sprawy w swoje ręce....
Troochę nie sprawiedliwie że jest bezkarność dla takiego bydła.
#6
Niesprawiedliwe bo nie ma dowodu , co administracja ma karać za coś czego ktoś nie zrobił lub banowac bez dowodów?
#7
(03-08-2017, 03:43 PM)crazycrafter napisał(a): Niesprawiedliwe bo nie ma dowodu , co administracja ma karać za coś czego ktoś nie zrobił lub banowac bez dowodów?

Gdybym nie miał dowodów to bym nie pisał :/ A tak wgl to nagle kiedy zniszczono mi dzialke dorobił sie on akacjowego drzewa (które tylko ja miałem w okolicy) i kilku nowych skrzyn idealnie tyle ile mi skrzadziono i tych 6 swoich :/ 
.... Przypadek ?
#8
Więc czemu piszesz skargę bez dowodów?
#9
warrior150 dobrze ci tak Tongue wszystkich obrażasz Tongue i przypominam administracja nie odpowiada za stracone itemy
#10
Brak wystarczających dowodów. Następnym razem uważaj kogo dodajesz do działki. @upy, nie nabijajcie postów, proszę was.

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości