Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raki123unban raki123
#11
To ,że kiedyś nie miał czitów nie znaczy ,że teraz nie ma. I sama piszesz ,że były skargi i dostał 3-4 bany. A nagranie jest chyba wystarczającym dowodem bana. Pozdrawiam
#12
To jak takie tu zasady obowiązują to ja wale, ide sie odpalić a jak dostane bana to i tak zaraz mi dadzą ub?
...
Co z tego że co chwile dostaje bana, przecież "druga szansa sie należy" ...
Na konto mu sie nikt nie włamał bo cała sytuacja miała miejsce wczoraj, a kiedy nie wbiłem to on nolifił na classicu
"Nagranie jest sfałszowane/udawał aure" - Napewno.. Gdyby tak było to Nala, jedna z tych doświadczonych by nie banowała..
Cóż.. przynajmniej wiem dlaczego był taki dobry na niewidce..
#13
Szczerze? Jestem za unbanem Rakiego i nie sądzę żeby on miał jakieś cheaty, Tak jak mówił może ktoś mu na konto wszedł / włamał.
#14
Ktoś by mu się włamał ,nie zmienił hasła i włączył czity ? Śmieszni jesteście
#15
Ta dyskusja nie ma sensu wszyscy się wypowiadają a nikt nie jest powiązany.
Na nagraniu widać aurę i gracz właśnie za to został zbanowany.
Czy szansa się należy czy nie, niech już nala zdecyduje, ale coś mi strasznie nie pasuje.
Skoro gracz nagrywa i co chwila piszę skargi na forum, to z jakiej przyczyny miałby sam łamać regulamin???
Moim mało znaczącym zdaniem gracz powinien zostać sprawdzony i ewentualnie gdyby był czysty powinien otrzymać drugą szansę.
Bo powiedzmy sobie szczerzę że nie ma takiego drugiego gracza co zgłasza tyle osób łamiących regulamin na forum jak i na serwerze.
Tyle w skrócie, poczekajmy na wypowiedz Nali.
#16
Często, gdy ktoś piszę prośbę o ub wspomina, że ktoś im się włamał na konto i akurat cheatował, nie zmienił hasła ani nic...
Jak miał już 3-4 szanse to chyba już przesada.
Pamietam, jak dostałam bana za mk i napisałam prośbę o ub. Nie otrzymałam go ale pisałam z Nalą (banowała mnie wtedy) na pw i mój ban został skrócony, a nie zdjęty. Więc ciężko było dostać kilka miesięcy temu ub a teraz to kwestia kilkunastu minut.
Też zgłaszałam graczy, byłam codziennie na serwerze ale wtedy nikt nie wziął wtedy tego pod uwagę.
Never lose hope... 
#17
Mógł sobie już usunąć i zmienić date

Gracz został nagrany i powinien otrzymać karę (według mnie) bo nagranie to dowód ,a to że zgłaszał osoby nie daje mu chyba nietykalności. Bo wtedy każdy czitowałby i potem na forum dostałby unbana za to że zgłaszał i pisał ze to nie on czitował. I to chyba nie jest 2 szansa tylko 3/4 Big Grin Pozdrawiam
#18
3-4 ban??? no niezle... za pierwszym razem dostalem bana jak napisalem prozbe o ub i podczas sprawdzania znajomy kupil mi ub bo chcial zmienic spawn na wyspie zreszta... nala to raczej pamieta
2 raz byl za nabijanie na multi od zaborqa ktory banuje za wszystko po 3 min dostalem ub
3 raz byl od barteza ktory chcial zbanowac raki12310 a kiedy bylem na serwerze nie chcialo mu sie dokonczyc nicku i mnie zbanowal
a 4 raz byl teraz...
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#19
Ale miałeś cheaty Smile
#20
a co do skilla to oskarza mnei o czity i mowi zebym nie dostal ub bo go zniszcze na turnieju o 15.00 wiec on zupelnie powinien zostac wyrzucony z dyskusji bo ma powody zebym nie dostal ub zreszta ostatnio sie tez poklocilismy
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości