Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PVPerek13371344(UNBAN) PVPerek133795
#1
Twój nick: PVPerek133795
Data i godzina nadania kary: data: 2017-05-03 godzina 20.20-20.25
Opis sytuacji: Klepałem ziomka na afrodyzjak i nagle podleciał do mnie helper. Pomyślałem sobie: ,,O jakiś diax będę koxy,miecze i
                  sety`` dlatego zaczołem klepać go.
Wytłumaczenie: Chciałem prosić całą administacje serwera mcsurvi.pl o unbana.
Powód kary: Cheaty


Załączone pliki Obrazki
   
#2
bosz...... znowu on to juz chyba 3 prozba o unbana w tym tygodniu ze strony tego użytkownika lel

znowu będzie ze ''ostatnia szansa''

nie wiem czy sie smiac czy plakac z tej sytuacji
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#3
Jeśli uważasz ze nie posiadasz żadnych zakazanych modyfikacji zapraszam na skype sprawdzę cię ponownie. Mój Skype : FroZuch
#4
(Wiadomość do PVPerek133795) ciągle popelniasz ten sam blad i czitujesz..
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#5
Misterek a i jak coś to modyfikowany był folder .minecraft bo wgrywałem przez niego txt do minecrafta, a i takie moje przyzwyczajanie jest że zawsze usuwam stare logi tylko zostawiam latest, a i już cię zaprosiłem na skypie
#6
no to nie dostaniesz UB jak zmieniales cos w .minecraft niestety
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#7
@up niekoniecznie
Resourcepack nie jest potrzebne specjalnie, bo jedynie xrey textures mozna tam dac, a aimbota tam nie upchniesz. Logi wazne zeby nowe byly nie zmieniane

wyskrobane z mojego painta za pomocą mojej marchewki
#8
Do Zamknięcia.
#9
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości