Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
__Hamburger__Nystka nie słucha nikogo.
#1
Witam. Ostatnio jak byłem na serverze to Nystka nie chciała zrobić eventu i często to sie powtarza i pamiętam jak miałem dawniej vipa i chciałem żeby zmieniła mi na kolorowy nick a ona udawała że jest AFK albo uciekała z serva.






Pozdrawiam.
MAM NADZIEJE ŻE COŚ Z TYM ZROBICIE. Big Grin
#2
Akurat wbijam na serwer tylko po to, by popracować nad nowym spawnem. A co do zmiany koloru nicku. To raz Ci wtedy zmieniłam, a dwa razy nikomu nie zmieniam, mogłeś się zastanowić za pierwszym razem jaki chcesz kolor nicku, a nie co chwile zmieniać.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#3
Graczu nie jesteś pępkiem świata,co ty myślisz że ona to tylko siedzi i spełnia czyjeś zachcianki typu: EVENTY,ona ma parę trybów do ogarnięcia jeżeli na twoim nic się nie dzieje to idzie na drugi.Jak najbardziej administratorka spełnia swoje obowiązki.
Nawet jeśli nie posiadasz screenshotów,wzoru ten post jest najbardziej do kosza.
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#4
Powiedz, jaki cel chcesz osiągnąć tym wątkiem?
RAZ nie zrobiła eventu i ma dostać degrada?
Pomyśl.. Nie wiesz ile robi dla serwera.
Co do afk to owszem zdarzają się nawet często, ale spełnia warunki do bycia w administracji więc to raczej nie jest problem.
#5
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości