Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vegor32[UNBAN] Vegor32
#1
Twój nick: Vegor32
Data i godzina nadania kary: 2017-03-22
Opis sytuacji: Walczyłem w diax secie na Siłkach II , dodatkowym życiu z Vipa , speedzie i koxie z 2 cheaterami (nie pamiętam nicku) na warp afrodyzjak z czego po chwili dostaje bana. Żadnego sprawdzania ostrzeżenia (skype itp.)
Wytłumaczenie: Jak dla mnie śmieszna sytuacja Panie Zaboreq bo pisałem do Ciebie na pw że to ty masz jakieś cheaty i bardzo dobrze się z nimi ukrywasz czyżbyś zrobił to z zawiści ? Jestem czysty posiadam konto PREMIUM czekam na jak najszybsze sprawdzenie mnie na skype Wink
Powód kary (ScreenSHot, filmik):


Załączone pliki Obrazki
   
#2
mm, Cheaty powiadasz, pamiętam ta sytuacje, zacząłeś mnie klepać dostałeś kilka stref i oskarżyłeś mnie o skyrypty czy tam cheaty na non knocka i 5 kartek czy coś, to zabawne ponieważ żeby cie dogonić punchowalem się, i bylem na czystym optifine pobranym z oryginalnej strony Wink logi mam zapisane w folderze jeżeli będzie trzeba to je udostępnię C; a samo to jak do mnie pisałeś było dość chamskie, i nie życzę sobie żeby ktoś oskarżał mnie o modyfikacje których nie używam ;3 co do sprawdzenia, zgłoś się do mnie na skype napisz swój nick i że czekasz na sprawdzenie. Możesz pod tym postem napisać godzine.
Edit - Skype Zaboreqleet
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#3
ZaboreQ napisał co masz zrobić.
//Zamykam

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości