Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RedowskiZdegradujcie Kristeee
#1
  Twój nick:Redowski[Obrazek: huh.png]
  Nick Oskarżonego:Kristeee
  Powód:Ban za nic
  Tryb, na którym się to wydarzyło:Anichilacja1
  Godzina, data:nie wiem od 15:00 do 15:40
  Krótki opis sytuacji: Poszedlem sobie na obiad a nagle wracam i widze bana kolega mi mówi ze jak loglem kristeee napisal/a jestes sprawdzany i dostalem bana za nic. Prosze o zdegradowanie jej / jego za niewłasciwe wykorzystywanie permisji.


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Potwierdzam że masz cheaty widziałem ale nie mam dowodów i mogę nawed nagrać jak on cheatuje ale jak jest zbanowany to nie mogę . I nie potwierdzam że kristee banuje za nic zawsze jest powód dziękuje. Wyskrobałem z skypa .
#3
dowód tak to prawda kristeeee prawie nic nierobi zdegradujcie ją
#4
To jeszcze nie powód do degradacji. Mogła pomyśleć iż logłeś ponieważ w czasie pisania, że cię sprawdza nie można sprawdzić kto jest więć mogła wysnuć pochopne wnioski. Najlepiej poczekaj na odpowiedź jr. moderatorki Kristeeee.

Co do zachowania Kristeeee to się zgadzam. Dostała jr. moda mając tylko jeden post (który był podaniem o rekrutacje). Na serwerze jakoś nie widziałem aby zgłaszała graczy/pomagała. Wbija raz na jakiś czas; na forum praktycznie nie zagląda. Rekrutacja tej osoby była trochę nieprzemyślaną decyzją, ponieważ było wielu innych kandydatów, którzy bardziej się na to stanowisko odpowiadali. No ale cóż nie ja wybieram.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#5
Skoro nie było Cię przed komputerem , z pewnością Kristeeee Cię sprawdzi.
Jeżeli majstrowales coś w folderze z versions o unbanie możesz zapomnieć.


#6
lord mam dowody dla kristeeee zeby dostala degrada np ze kogos sprawdza i muwi ze go jutro sprawdzi a ten ktos mugl wszystko zrobic usunąc i tyle
do kristeeee sprawdzaj gdy napiszesz jestes sprawdzany a nie jutro za godizne 30minut okey?
#7
W takim razie, jeżeli nie było Cię przy komputerze, sprawdzę Ciebie na Skype.
#8
Kristeeee jest najlepszym JR MODEM ever ! <3 Ja nie widziałem, żeby były z nią jakieś problemy, zawsze była kulturalna, uczciwa i miła w stosunku do mnie.
#9
Tak tak kulturalna...
W przeszłości nieraz widziałem jak Kristeee przeklina, obraża itd..
Nawet teraz nie spełnia wymagań : 3 wątków 15 postów (kiedyś chyba tak było)
#10
Każdy ma swoje za uszami, jeżeli bym nie spełniała warunków wtedy bym nie była w administracji. A wracając Redowski chciał unbana, ale niestety nie chce się ze mną skontaktować np. Przez Skype.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości