Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PatrykXD_XDSkarga (Gracz NowyMistrzPvp12 używa kill aury)
#1
Twój nick: PatrykXD_XD
Nick Oskarżonego: NowyMistrzPvp12
Powód: Kill Aura
Tryb, na którym to się wydarzyło: Army
Godzina, data: 11.00- 11.28
Krótki opis sytuacji: Gram sobie z kolegą a tu nagle wbija cheater i zaczął nas bić z 7kratek i dwie osoby na raz.
Dowód winy:
Filmik (link): https://youtu.be/cSITSzfU5fU
#2
Podaj w której minucie było widać cheaty bo 21 minut to trochę dużo.
#3
W minutach : 2.31 - po zabiciu gracza zaczął mnie nawalać z nie normalną szybkością ataku i zwrotnością.
5.30 (do 5.44) - zaczął znów bardzo szybko nawalać z szybką zwrotnością.
5.55 (do 6.01) - ilość krwi była o 2 razy większa niż od normalnego gracza który nawala karambitem (ilość krwi od normalnego gracza sprawdzona) i szybkość ataku, zwrotność za szybka.
6.54 (do 6.56) - ilość krwi była o 2 razy większa niż od normalnego gracza który nawala karambitem (ilość krwi od normalnego gracza sprawdzona) i szybkość ataku, zwrotność za szybka.
19.24 - Przyznał się! Spytaliśmy się go jakich cheatów używa, podaliśmy mu przykłady a on odpowiedział: ,,nie powiem'' to oznacza że ma cheaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest to nie zaprzeczalny dowód ale jak ten nie wystarcza to jeszcze jeden poszukam a jest ich bardzo dużo na filmie.
(Prosiłbym o wyczyszczenie na army tablicy top 10 graczy bo oni i tak już nie wchodzą na serwa, dajcie szanse innym).
12.25 - zaczął nawalać z około 5 kratek bardzo szybko i od razu jak skończył jedną osobę nawalać Smile .
Jeśli te dowody nie wystarczają napisze mi pani w odpowiedzi. (Mogę podać skype)
#4
Drogi użytkowniku!
Dziękujemy za zgłoszenie. Gracz, został ukarany zgodnie z taryfikatorem kar.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości