Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
leon45Unban leon45 !!!
#1
witam chcialbym unban leon45 poniewaz gralem na wd byla 3 tura i chcialem wykopac diaxy a tu nagle pod demna pojawia sie gosciu ktora sprawdza cheaty i przez przypadek uderzylem go kilofem pod nim jak kopalem diaxy i dostalem bana prosze o unban !!!!!!
#2
Bot od AC nie banuje po jednym uderzeniu.
Inna sprawa - tu są ładne nagrania na Ciebie
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Skarga-LEon45--11232
#3
no widzisz a jakas mnie zbanowal a te nagrania to moj brat gral ale nie uzywal cheatow
#4
Na nagraniu widać cheaty, także nie wiem co próbujesz wskórać, że "brat grał, ale nie używał cheatów". Nawet jeśli to brat to skarga na Ciebie i ty zostajesz ukarany. Jeśli twierdzisz, że to brat grał, to mu powiedz, żeby sobie własne konto założył, a nie na Twoim grał i później piszesz prośby o ub.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#5
wiem nie powinien się wtrącać ale Leon serio? śmiejesz się mi w twarz hahaha nie mam żadnych cheatów administracja mnie nie zbanuje ty fk. Dodatkowo mówiłem że we wtorek dostaniesz bana za cheaty a ty wolałeś się śmiać ze mnie i graczy i dalej grać na huzunce czy czymś tam. Skoro nie masz cheatów to po co ta prośba?GDybyś raz uderzył kilofem w tego ludka nic by się nie stało baaa żeby dostać bana od botów musisz zrobić zawody w ,,traf boty'' a to mega trudne bez cheatów(nie próbowałem ale tak myśle)
#6
(17-01-2017, 12:56 PM)enderman22xxxe53 napisał(a): wiem nie powinien się wtrącać ale Leon serio? śmiejesz się mi w twarz hahaha nie mam żadnych cheatów administracja mnie nie zbanuje ty fk. Dodatkowo mówiłem że we wtorek dostaniesz bana za cheaty a ty wolałeś się śmiać ze mnie i graczy i dalej grać na huzunce czy czymś tam. Skoro nie masz cheatów to po co ta prośba?GDybyś raz uderzył kilofem w tego ludka nic by się nie stało baaa żeby dostać bana od botów musisz zrobić zawody w ,,traf boty'' a to mega trudne bez cheatów(nie próbowałem ale tak myśle)

To weź to udowodnij. Ja też sobie napiszę, że śmiałeś się ze mnie, wyzywałeś od debili. Nie ma sensu x10 wtrącać się w takie wątki, szczególnie kiedy nie wnosisz nic a wyżej już sprawę rozstrzygnęli.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#7
mam to gdzieś na filmie ale nie chce mi się szukać cały mój folder z wideo to było kierowane do niego nawet gdyby zaprzeczył sam by wiedział że to prawda i może troche to przemyślał
#8
jezu!!!! to bylo inne a ty endermen przestan bo ja nwm skad te filmy sobie wsioles bo ja wtedy nie gralem po bracie jak sobie poszedl to ja gralem i uderzylem tego goscia kilofem i dostalem bana
#9
Nawet jakbyś nie dostał bana od AC to i tak dostałeś bana za czity, które nagrał ender. Skoro brat czitował na twoim koncie, to teraz niech ci UB kupuje. Proste! czemu masz mieć UB skoro i tak gracze musieli się męczyć z fk z czitami? Na przyszłość nie dawaj po prostu grać bratu. Twoje konto i ty za nie odpowiadasz.
Według mnie wszystko już wyjaśnione. Szczególnie że już był banowany za czity.

Wysłane z mojego HIGHWAY SIGNS przy użyciu Tapatalka
#10
..... ale to bylo kiedys a wczoraj walnolem tym kilofem i dostalem bana -_-


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości