Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xLeraxBAN
#1
Dobra to teraz jak ja nie mam dowodu na to ze latał na fly, to czy ten cały Snick ma dowód, ze go szantażowałem?
#2
Logi ^^
#3
Snick nie musi mieć dowodów, jest w administracji, to my opiekujemy się serwerem, a nawet jeśli to "zdyskawlifikujecie" to tak jak @up, ma logi z gry.
@edit To tak jakbyśmy musieli mieć nagraną każdą osobę, którą zbanujemy za cheaty i ss każdej którą zbanujemy za wulgaryzmy.

Wyrysowane z mojej szynki krakowskiej przy użyciu mojej Hime hime :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#4
Dobra to moze napiszę jak to było

Klepaliśmy się ze Snickiem i jak dedał to użył fly zeby przezyć. Napisałem do niego, ze chyba tak nie moze robic. Napisał ze nie wie o co chodzi
No to mu napisałem grzecznie na msg "mozesz mi dac pare koxów to udam, ze tego nie widziałem". No ja nie wiem czy to jest szantaż. Szantaz to raczej zastraszanie ze jak czegos nie zrobi to sie to dla niego zle skonczy a ja napisałem grzecznie i nie wyzywałem...
#5
Czekamy na wypowiedź Snicka.

Wyrysowane z mojej szynki krakowskiej przy użyciu mojej Hime hime :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#6
Ej ale w ogóle już go przeprosiłem i napisałem, ze zle zrobiłem i ze nie powinienem się tak zachować. Napisałem tez, ze to juz sie nie powtórzy.
Nie moge dostać tego UB? Albo przynajmniej skróćcie mi tego bana nie wiem do tygodnia albo dwóch :/
#7
W klatce pasowałoby wyłączyć fly. Mi też się czasem zapomina.


#8
A potem jak było? Zrozumiałem, że źle zrobiłem, dlatego chcialem oddać owemu graczowi kila, jednak on nie chciał nwm czemu ;-;. Ogólnie sprawę wyjasniliśmy sobię na priv. A to nie było zbyt grzeczne twoje 'zapytanie'. Bo trochę zmieniłaś wersje, ale mniejsza z tym. Co do tego fly zapomniałem go wyłączyć, podobnie jak vanisha i narzekałem, że nie da się bić ;-;

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Gracz~Sn1ck


#9
Snick już Cię przepraszalem... A Ty też nie chciałeś wysłuchać nas do końca na TSie ale mniejsza z tym Smile
#10
Dobra, dostaniesz UB, ale jak jeszcze raz coś zrobisz to już nie dostaniesz, Każdy zasługuje na drugą szansę :>
Wątek do zamknięcia.
Gracz~Sn1ck




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości