Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kokobongoProśba
#1
Witam

Chciałbym abyście dodali do tego trybu możliwość siadania na drewnianych schodkach.
Cool  
#2
Czekamy na odpowiedź administracji.
Hmmm... Ciekawe czy da się to jakoś zbugować. Sam plugin miałem na serwerze (taki prywatny)
Zbędny :/
5/10

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#3
Jakiś administrator odpisze?
Big Grin
#4
Proszę Administracje o nowa pracę o nazwie 'Geolog' polegać będzie ona na tym ze gracz wydobywa co nowsze bloki a następnie daje je na wyprzedaż na nowym sklepie na /warp targ. Gorąco proszę Administracje o to także żeby dali mi możliwość banowania cheaterów bo wszędzie ich pełno Exclamation
#5
Nie jestem za propozycją . A teraz jest koniec rekru i przybędzie Adminów.
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#6
(05-01-2017, 04:09 PM)ForceTerror napisał(a): Proszę Administracje o nowa pracę o nazwie 'Geolog' polegać będzie ona na tym ze gracz wydobywa co nowsze bloki a następnie daje je na wyprzedaż na nowym sklepie na /warp targ. Gorąco proszę Administracje o to także żeby dali mi możliwość banowania cheaterów bo wszędzie ich pełno Exclamation
Tak już dadzą jakiemuś randomowi możliwość banów bez żadnego podania ahh <3
Po drugie. Nie ten wątek, orientuj się gdzie piszesz.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#7
(05-01-2017, 08:14 PM)Egzey0 napisał(a):
(05-01-2017, 04:09 PM)ForceTerror napisał(a): Proszę Administracje o nowa pracę o nazwie 'Geolog' polegać będzie ona na tym ze gracz wydobywa co nowsze bloki a następnie daje je na wyprzedaż na nowym sklepie na /warp targ. Gorąco proszę Administracje o to także żeby dali mi możliwość banowania cheaterów bo wszędzie ich pełno Exclamation
Tak już dadzą jakiemuś randomowi możliwość banów bez żadnego podania ahh <3
Po drugie. Nie ten wątek, orientuj się gdzie piszesz.

Po 3 dadzą ci range nieuk
#8
Po co Ci to?
Na początku dodania pluginu , każdy będzie siadał na schodkach.
W następnych dniach/tygodniach nikt z tego nie będzie korzystał.

Zbędne.


#9
Witam


Chciałbym żebyście dodali plugin który będzie obsługiwał tepanie się zwierząt

(30-12-2016, 03:33 PM)kokobongo napisał(a): Jakiś administrator odpisze?
Big Grin

koko ty weź jakiś obrazek profilowy. A na dodatek to żaden administrator nie jest taki tępy żeby dorobić coś tak zbędnego.
0/10
#10
Sam jesteś tępy a plugin jest nie potrzebny
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości