Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SnickNajwięsze Nooby Na Serwerze- Czyli 5v1
#11
Koniec tematu?

Wątek do zamknięcia. Wink
#12
Snick chciałeś zabłysnąć?
Wystarczyło się brokatem posypać a nie błaźnić na forum Big Grin
Edit: Co? Teraz nie macie odwagi nic napisać?
Never lose hope... 
#13
To była po prostu ustawka... A że DARK nie jest solidarna i woli samemu klepać pięciu to ich wina. Poza tym bójcie się TYGR xD
Mamy całe hordy wojowników! Mnie i Szumiela...
#14
Czemu służy ten wątek? - wyżalić można się na southboxie, nie tu w dodatku nabijając posty..
Na serwerze jest wiele niesprawiedliwości, ale ten przypadek to chyba jakiś żart.
Za chwilę zaczną pisać na temat tego, jak to ktoś go brutalnie sklepał, bo to on miał lepszy miecz a poszkodowany takiego nie miał.
No cóż, stało się - bywa

#15
Wow ide płakać bo mnie julia ostatnio sklepala na stagu koxow jak dark bombardowalem...
Szczerze to mogles to napisać w HydePark a nie w serwerachhardcore

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#16
Jaki sens miał ten wątek? Po prostu żałosne. Jeszcze te odpowiedzi. No jak to ma służyć ,,opowiadaniu historii'' to nie lepiej to wziąść do zabaw i zamiast opowiadać, że ktoś cię zabił w niesprawiedliwej walce mówić o jakiś zabawnych wydarzeniach? Nie no ja też tak mogę: walczyłem z 1julia1 logła, walczyłem z Bartek998 zoorał a Mixpepe3 zaczął mnie atakował itd. Jaki sens? ;d

A zapomniałem to miało być zabawne. Ahahahahahaha
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#17
Racja.
A teraz sam autor prawdopodobnie boi się odpowiedzieć Smile
Wątek do zamknięcia.
Never lose hope... 
#18
Wy myślicie że od czego jest gildia jak ktoś chce 1v1 to napisze i nie będzie go cala gildia bila
#19
Także tak się zachowuję nasza nowa administracja.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#20
Po czym wszyscy jesteście nic nie warci razem wzięci. Napisał, ktoś ma ciekawą historię? To się podzielić, bo widać mentalna średnia wieku w odpowiedziach 10 lat nie przekracza. A płaczecie za bardzo Smile
Po tym widać, kogo warto będzie brać na poważne stanowiska a kogo odpuścić (tak tylko wypomnę Wink.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości