Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SnickNajwięsze Nooby Na Serwerze- Czyli 5v1
#1
Siemka,
Z tej strony Snick i dzisiaj wam opowiem zabawną historyjkę ;/
Dzisiaj sobie grałem na anihilacji i przyszedł po mnie momolek, abym wbił na hc. Dobra wbiajam a tu patrze na PVP biednego momolka 5 vs 1 biorą w tym 3 na siłkach resztę 2 bez siłek , więc skacze z 2 setami i się klepie. Osłaniam momolka i udało mu się zorać przez schodki jak zajączek <3. Jednak zostaje sam i po 5 minutach (tak, siebie na wzajem bili) mnie zabijają :C
Więc tylko masa na jednego słabszego, po czym się podniecają i chwalą się jaką to oni gildią nie są :C
Dzięki za przeczytanie.
Masz ciekawą historię/chcesz się nią pochwalić?
Pisz Tutaj :>
Gracz~Sn1ck


#2
Ja mam historie...
Snik ztobil mi kiedyś oszusta ;-;

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#3
Dzięki, że chociaż się poświęciłeś dla mnie <3 xd. To było tak (byłem od początku klepy): Wojlolxd wbija do klatki, goni go mixpepe, pozniej ja wbijam, a za mna cala ich gildia xD. Ogólnie straty można oszacować na 0;2 dla arab, ale klepa w klatce jest nędzna. Gdyby był ten limit koxów byłoby conajmniej 2;1 dla nas. Zrobimy cuba, zaprosimy ich i zobaczymy co zrobią. Pozdroski, gildia DARK Big Grin
#4
(07-01-2017, 05:25 PM)_szumielxd_ napisał(a): Ja mam historie...
Snik ztobil mi kiedyś oszusta ;-;

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^

To co, że zrobił ci oszusta ?
#5
Za każdym razem gdy cie zabiję będziesz się tak żalić? 
Wbiliście, część dedła część uciekła.
Myślisz, że jak nam zaatakujecie jednego to reszta będzie stała i się patrzyła? Nie.
Wiecznie masz ból du** jak ktoś z nas cię zabije.
Smile
Never lose hope... 
#6
Nic...
Mielismy pisac historie

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#7
1julia1 ale mozna bylo zabic z honorem go co nie? A klepa 3 v 5 za grosz nie ma honoru. Big Grin
#8
W sumie pamiętam jak zaatakowaliście mnie 5v1 jak jeszcze istniała gildia GIVE.
Oczywiście zabiliście mnie. Straciłam punkty, koxy, sety, wszystko i co? Poszłam się żalić na forum? Nie.
Nie wiem Snick co ma na celu ten wątek? W sumie nabijasz :v Ale serio miałeś rację beka jest ale z ciebie.
Never lose hope... 
#9
Ten post jest bezsensu że cie zabili to już post piszesz żałosne. A i jeden za wszystkich wszyscy za jednego Big Grin. A że wasza gildia tego nie zrobiła nie nasz problem.I snickers jeżeli masz wyzywać od noobów to jesteś żałosny
#10
Myślę, że musicie się godzić z przegraną bo to się zdarza. Jak widziałem, to was tez było 5, więc mogliście zrobić atak w 5 osób tak jak my. Gildia jest po to żeby atakować razem, a pisać to na forum? To jest żałosne.
Pozdrawiam Bartek ;D
[Obrazek: 26e8731b822ef.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości