Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okus[SKARGA] Nystka
#21
https://www.youtube.com/channel/UCOZeHMr...9MnqLp0P1A
Link do kanału ^
#22
Chuck jednakże to się dzieje już od września, gdy Nystka odrabiała lekcje na serwerze. Wiem nauka i te sprawy ale jaki ma sens wbijania wcześniej na serwer gdy nawet nie będzie interweniować? Oczywiście admin też może pograć ale jest on też do opiekowania się serwerem. Nystka bardzo rzadko faktycznie ,,gra'' częściej jest na lobby (mówiąc o trybie Anihilacja) i gada z kolegami/koleżankami. Z tego co wiem administracja wychodzi zwykle na lobby aby przeglądać forum, chyba że ktoś poprosił o sprawdzenie jego skargi. Afk (away from keyboard) jakże powiedziałeś to odejście od klawiatury tłumacząć na polski a wejście na ts/forum to nie odejście od klawiatury/komputera jak chcesz. Nie no teraz to zaczyna być śmieszne. Spam na anihilacji? Chyba na teamach a spam jest zwykle gdy jest dużo graczy a tylu aż nie jest chyba, że czasami przyjdzie większa ilość graczy. Poza tym są team chat co ogranicza częściowo spam. Po prostu Nystka mogłaby przestać tak afczyć bo to wkurza poza tym też nie umie ocenić sytuacji co kończy się dla innych banami.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#23
Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi gdy się wypowiem c:

Jakiś czas temu widziałam, że użytkownik zgłosił gracza, a Nystka mimo iż zachowanie gracza, które jest w regulaminie zastrzeżone (W tym przypadku przekleństwa) odrzuciła skargę uznając ją za bezpodstawną. Niestety nie mam ss'ów zrobionych czego bardzo żałuję ;-;
#24
Było to na forum? Jeśli tak mogę poszukać. Zresztą za chwilę i tak podrzucę ss feralnego wydarzenia, które opisałem dwie wiadomości wcześniej.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#25
Co do wypowiedzi lorda, napisała tak, ponieważ JA NA VANISHU SPRAWDZIŁAM GRACZA I JA GO ZBANOWAŁAM. A rozmawiałam z nią wtedy na TeamSpeak'u, więc powiedziałam, żeby tak napisała, bo ja nie chciałam się ujawniać, bo miałam jeszcze innego gracza do sprawdzenia. Jak ma sprawdzić graczy skoro skype jej nie działa, a TeamViewer'em nie każdy gracz się zgodzi, np. na pewnym serwerze wzięli mnie na sprawdzanie i się zapytałam, czym mnie sprawdzi, powiedział, że TeamViewerem, a jak zapytałam się czy nie może skype, to powiedział, że nie sprawdza i powiedziałam, że wolę już bana na miesiąc za przyznanie się. Także nie każdy się na to godzi. A to czy skype jej się zepsuł musi ogłaszać na forum? Każdemu po kolei pisać? Żeby na serwerze zobaczył to każdy to by zeszło... A co do rozpatrywania skarg, ja to robię nawet przy banowaniu na PvP. Nie każdy chce chodzić na lobby, oczywiście, może, ale po co? Tylko strata czasu. To tak jakbym poszła na PvP na 5 minut, wyszła na lobby, sprawdziła skargi i wróciła na nie... Bezsensu. Jak chcecie, żeby sprawdzała bez skype nadal nie rozumiem. Równie dobrze, możecie ich nagrać i wrzucić na forum, a jak wam się nie chce, to trudno.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#26
A na team speak nie da się sprawdzać? No nie sądzę skoro gracza Mixpepe3 prosiliście na teamspeak w celu sprawdzenia czy ma cheaty. Byłaś na vanishu i sprawdziłaś gracza? Żadnej wiadomości nie było na chacie a obserwacje to nie jest jakiś super dowód do dania bana bo mógł mieć laga i tym podobne (ja zresztą byłem podejrzewany przez szumiela o cheaty bo biłem na lagach z powodu przesyłania filmiku na yt). Nie lepiej było napisać, że się sprawdza? No bo ujawnienie by ci wiele zaszkodziło, często ignorujecie innych graczy gdy piszecie, że ktoś jest wzywany do sprawdzenia więc jaki problem? To jest mcsurvi nie inny serwer, na każdym panują inne zwyczaje więc nie wykręcaj się, że na innym jest inaczej. Czy nie mogła napisać chociażby w profilu na forum o tym, że nie sprawdza? Każdy jest geniuszem aby to wiedzieć? Uważasz, że wchodzenie z serwera na serwer (lobby to też serwer) jest bezsensowne? Jeśli ktoś widzi admina na serwerze typu skywars,creative 3 i ma sprawę to piszę do niego a jeśli admin mu nie odpowiada bo przegląda coś na forum to trochę denerwuję. Jeśli gra na serwerze cheater a admin patrzy na forum to trzeba będzie robić wątek na forum, stosować się do szablonów, zrobić odpowiedni ss/wysłać na yt z czym wiąże się oczekiwanie na wysłanie pliku a niektórzy, między innymi ja, mają słaby internet i takie przesyłanie kilkusekundowego filmiku na youtube trwa kilkanaście minut. Nie lepiej, żeby admin będący na serwerze dał bana od razu bana na serwerze (interweniując podczas akcji nie po jakimś czasie) czy aby gracz tracił 3 minut (ss)/10-20 minut (filmik)?
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#27
Na teamspeaka się woła, żeby mieć jak podać hasło i kod do TeamViewera. MixPepe sprawdzała właśnie TeamViewerwem. Jakiej wiadomości? Wiadomości o banowaniu są już dawno usunięte, bo to nic wam, graczom nie daje, więc to oczywiste, że nic nie było widać. Nie no, obserwując, jak je i biega, skacze na criticalsach to trudno zauważyć... Błagam, przecież głownie cheaty widać jak się patrzy na gracza. Jak widać, to po co mam sprawdzać? Przez czas, w którym bym go sprawdziła to bym zbanowała ponad 10 cheaterów, a pewnie by nie podał skype, bo jak mówiłam, zbanowałam go, to tylko by zmarnowało to mój czas... Ja tylko podaję co przykład co zrobił administrator i gracz (w tym przypadku ja). Nysia nie ma skype, tak samo jak administrator, a gracz nie chce zostać przez TeamViewer sprawdzony. Nie każdy na serwerze ma konto na forum, także nie wiem po co też miałaby tam to pisać. No jak sprawdza skargi na graczy i wpisuje bany to może jakąś informację zobaczyć i odpisać, a tak to gracz szuka administracji i nie znajdzie. Ja jako gracz tak robiłam, też zgłaszałam i czekałam. Zazwyczaj czekając na kogoś aż zbanuje chodziłam na jakieś tryby, gdzie nie trzeba było się bić z innym graczem.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#28
Coś nie zrozumiałaś poza tym nie rozumiem końcowych zdań, są zrobione na szybko najwidoczniej. Nie każdy chcę być na team viever to może ktoś inny go sprawdził na skype? I czy naprawdę team viever i skype to jedyne rzeczy, na których można sprawdzić pulpit? Marnuję twój czas (nie chodzi o mnie jeśli byś to tak zrozumiała)? Przepraszam bardzo ale od dłuższego czasu nie widzę cię na serwerze a anihilacja była trybem (napisałaś tak w podaniu), którym będziesz się opiekować. To nystka ma problemy ze skype czy nie ma konta? A nie pomyślała o usunięciu skypa i pobrania od nowa? Jak ktoś cię obraża i wstawiasz na forum to zwykle po godzinie,dwóch lub więcej odpowie administracja. Na serwerze tak łatwo nie spotkać administracji bo mogą używać /v lub WŁAŚNIE jak nystka afczeć. Do ostatnich zdań się nie ustosunkuje, ponieważ brak tam sensu i logiki. I wątek dotyczy Nystki, która czyta to a nie odpowiada zamiast tego ty mówisz za nią. Naprawdę genialne.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#29
Co do mojego skypa to tak. Po pięciu minutach rozmowy wyłącza mi całkowicie laptopa więc sprawdzać nie mam jak. Resztę dopiszę jutro gdy będę na laptopie.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#30
A nie mogłaś napisać na jakimś forum komputerowym? Zamiast rozwiązać problem postanowiłaś sprawdzać innym programem mniej znanym? Na skype dużo osób ma konto i nie ma dużo zbędnego czekania na jego założenie. Rozumiem, że lepiej aby gracz
- pobrał ts3
- pobrał TeamViever
Zajmie to sporo więcej czasu niż pobranie już skypa. Skype jest częściej spotykany niż ts3 , poza tym o dziwo zużywa mniej limitu internetowego.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości