Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
Witam!
Twój nick na serwerze: Mój na nick serwerze to WerkaDeWerka (konto Premium) Big Grin .
Wiek: Mam 13 lat.
Zainteresowania: Moim zainteresowaniem są wszelkiego rodzaju gry komputerowe oraz interesuje się grafiką komputerową.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Aktywna jestem od ok. 1 miesięca, ale gram od ok. roku. Miałam przerwe z powodu braku chęci do gry minecraft'a.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Chciałam bym zadzorować tryb Freebuild, ponieważ właśnei tam spędzam najwięcej czasu.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Tak jak odpowiadałam w poprzednim pytaniu najwięcej czasu spędzam na trybie Freebuild.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1-3 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pilnowałam chatu, informowałam o niewłaściwych graczach oraz pomagałam innym.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem bardzo aktywna na serwerze, jestem uczciwa oraz kulturalnie do każdej sytuacji. Znam wiele przydatnych komend. :3
P. S. Wcześniej miałam konto no-premium.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za przecztanie! Smile
~Weronika
Twój nick na serwerze: TheKariaa_
Wiek: 13
Zainteresowania: Muzyka , Gry , Sporty ziomowe <3
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Nie pamiętam Big Grin XD
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Creative [I,II,III] i Kits PvP
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Kits Pvp
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 2 to 4 godzin Big Grin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jeszcze nic ;/ ;'c
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Nie lubię jak ktoś używa wspomagaczy dla tego że inni nie mogą normalnie pograć.Też nie przyjmuje wulgaryzmu [ nigdy nie przeklinam na serwerze i ogół ] i chciałabym mieć pierwszy raz JuniorModem Smile

:*
Nick: Steryd12
Wiek: 13
Zainteresowanie: Minecraft i sport
Od Kiedy jesteś aktwyny na naszym serwerze: od kilku miesięcy , lecz długo nie grałem w minecraft więc troche długo mnie nie było
Który Tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Chciałbym pilnować tryb C1 długo na nim gram i dużo osób mnie tam zna Big Grin
Tryb/Tryby na którym spędasz najwięcej czasu : Najwięcej czasu spędzam na trybie Creative 1
Ile dzienie możesz spędzić czasu na serwerze: to zależy , czasami 5h , ale czasami wgl bo obowiązki domowe lub rodzinne sprawy
CZy coś do tej pory zrobiłeś dla społecznosci McSurvi.pl? pomagałem wielu osobą , szczególnie tym którzy mieli najwięcej problemów ,
Dlaczego Właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? ponieważ jestem odpowiedzialny , pomagam i pilnuje aby na serwerze panował spokój i nikt sie nie wyzywał

Pozdrawiam ! Smile
Twój nick na serwerze: moj nick na serverze crafty3334
Wiek: wiek 15
Zainteresowania: Piłka nożna,Gry PC szczególnie:minecraft . league of ledends
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: jestem aktywny od 2015 roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? chcialbym byc na pvp classic i na sky block
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: najwiecej spedzam na pvp classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: moge spedzic okolo od 6 do 8godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? najczesciej pisalem do administracjii o cheaterach i roznych
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? bo czesto gram na pvp classic i na sky block i jezeli nie ma zadneg oJrMOda na serverze a ja moge spedzic na tym od 6 do 7 godzin i moge brac cheaterow na sprawdzanie albo odrazu banowac . jezeli by byla taka mozliwosc to bym prosil o to stanowisko bo sie dobrze dogaduje z administracja
Twój nick na serwerze: __CzekoladowA__
Wiek: 14
Zainteresowanie: Mc i Śpiewanie
od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od 3 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Chciałabym nadzorować tryb Creative 3
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 3
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mogę spędzić 2 lub 3 godziny dziennie
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności MCSurvi.pl? Pomagałam innym ludziom kiedy miałam vipa na innym koncie ale mi się zepsuło
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to Stanowisko? Lubię pomagać innym i chciałabym po raz pierwszy zostać JrModem

Pozdrawiam Czekoladowa Big Grin xD
Twój nick na serwerze: NaterkaPL
Wiek: 13
Zainteresowania: Ogólnie mam dużo zainteresowań - Rysowanie, słuchanie muzyki gatunku punk- rock i pop - rock, granie w koszykówkę.. :) Jest dużo tego :D. Lubię śpiewać, choć nie umiem. Lubię gry. :) Takie jak - The last of us, the walking dead, league of legends, minecraft, beyond two souls...dużo tego ;D Zajęłoby mi dużo czasu wymienić te wszystkie moje ulubione gry :)...
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Hm...może od roku? Dwóch lat? Miałam dość długą przerwę, ponieważ minecraft szwankował i nie dało się grać. Niedawno dołączyłam ponownie na serwer :).
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś OTRZYMAĆ rangę Jr Moderatora? Myślę, że zdecydowanie na PVP Classic. Widziałam tam dużo wulgaryzmów i niestosownych rzeczy ze strony niektórych graczy, których wiek wynosi mniej niż 13 lat.. :') Zresztą dużo graczy też skarży się tam na cheaterów i niesprawiedliwie grających ludzi.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Zdecydowanie PVP Classic.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy od dnia, albo nauki. Aktualnie są święta więc może 3 - 5 godzin dziennie :) Kiedy będzie szkoła to w tygodniu 2 - 3 godziny dziennie a w weekend 4 - 5 godzin :).
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? - Niestety, chyba nie miałam okazji. :/ Lub sobie nie przypominam. :|
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Potrafię być bardzo konsekwentna, będę zwracać uwagę na niestosowne zachowania graczy. Nie toleruję szykanowania innych i złego postępowania. Obiecuję pilnować porządku i utrzymywać miłą atmosferę na serwerze. Zazwyczaj jestem miłą, przyjacielską, i ciepłą osóbką. Mam wielkie poczucie humoru i dystans do siebie, ale w danych chwilach potrafię być poważna. Lubię pomagać ludziom, to świetne uczucie wywołać uśmiech na czyjejś twarzy :). Każdego nowego gracza na serwerze serdecznie bym witała i traktowała na równi z innymi, żeby nikt nie czuł się odtrącony lub inny. :) Uwielbiam poznawać nowe osoby, czuję się lubiana na serwerze więc bez problemu mogłabym zawierać przyjaźnie z graczami. Życzę powodzenia innym graczom w rekrutacji :). Mam nadzieję, że administracja przeczyta moje podanie. :D Pozdrawiam, Natalia :)
Twój nick na serwerze: KeRmo :^
Wiek 13 lat
Zainteresowania: Ogólnie to dużo dużo <3 : Piłka nożna muzyka informatyka rysowania granie w gry szczególnie Mc Lubie jedzie na rowerze i desce :*
Uwielbiam wychodzić na spacer z psem dużo siedze na forum chociasz nie udostępniam raczej zeczy raczej czytam
Od kiedy jestęś aktywny na serwerze :
Hmm od jakiś 3 lat zaczęło sie od SkyWar i Creative a konczy i skończy na anhilacij <*>
Który tryb chcialbyś nadzorować gdzie chciałbyś otrzymać rangę JrModeratora
Jak mówiłem wyżej chciałbym anhilacje grajac w 1 dzień slysze tam kłutnie staram się je uspokajac ale na równi szanuje starszych i młodszych próbuje to zrobic tak aby obaj wrucili do gry i spokojnie kontynuowali czas ^^^
Tryb na którym spedzasz najwiwjencej czasy
Zdecydowanie Anhilacja tylko to czasami gram na pvp classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze Hmmm zależy czy mam nauke szybko sie uczę wjenc 2/3 godzin na tygodni w weekend nawet 3/5 godzin a aktualnie mamy święta wjenc nawet 6 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Hmm po za tym ze uspokajalem dużo dużo klutni i zgłaszam podejrzanych o HAXY to nic szczególne ale to dlatego że nie miałem okazji
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem konsekwenty nietoleruje obrażania innych oraz złego zachowania nie będę się objął i chce zrobić coś z haxami ponieważ każdy ma ich dosyć mam świetne poczucie humoru i mam dystans do siebie jak stawiam sobie jakiego wymagania to musze ich dotrzymać oddentycznie z objetnicami jeśli coś objecuje toto robie
jeśli trzeba jestem też poważny szybko dogaduje się z graczami bardzo szybko poznawanie nowych znajomości szczególnie na tym serwerze nid jest niczym trudnym a uważam ze może panować tu jeszcze lepszcza atmosfera Hey :^
Twój nick na serwerze: who_neXt
Wiek: 15
Zainteresowania: Sport ekstremalny
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od 3 lat, lecz grałem pod innymi nickami.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Survival lub Creative 1
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Raczej survival ponieważ mam tam nieźle ogarniętą ekipę Big Grin
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 1-2 do 5-6 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Zgłaszałem dużo cheaterów, pomagam dość dużo graczą na survivalu.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem odpowiedzialny oraz stanowczy, posiadam kulturę osobistą i osobowość. Jestem nadzwyczaj przyjacielski w stosunku do innych ludzi w naszym społeczeństwie.
(05-12-2016, 12:09 PM)Admin napisał(a): 1 Rekrutacja na Range JR Moderator Mcsurvi.PL JR.MODERATOR 2016 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !






JR.MODERATOR - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze mcsurvi. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.g

Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko będą miały szanse awansu na wyższe rangi w czasie, okres awansu na wyższą rangę (po jr.moderatorze będzie to moderator) po minimum 2 miesiącach.
Po awansie na rangę Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Jr.Moderator i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do kickowania i banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę JR moderatora otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Jr Moderatorem musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od świeta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Jr Moderatorem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych Smile

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Jr Moderatora powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:



Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]
PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do końca roku, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))

Pozdrawiam
SzybkiBanan
Nick : russianyeti | Wiek 14lat | Zainteresowania : Muzyka, budowle | Aktywny około 2 lat | TrYB : FreeBuild | FreeBuild | Dziennie spędzam czasu 2 - 3 razy dziennie po 2 godz
| Zrobiłem pomagam niektórym adminom codziennie moje eventy pomagam graczom itd | Jestem uczciwy pomocny lubiany no i jeszcze duzo .




Pozdrawiam russianyeti Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości