Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xFail1337Reputacja gracza Snick
#1
Witam. Jakby coś nie mam czegoś do gracza Snick. Ten gracz ma 4 negatywne reputację przyznane przez 1 użytkownika (Lordgangster18s). Wymieniony gracz złamał 4 punkt regulaminu (http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Zanim-przy...przeczytaj). Chciałbym żeby Administracja zainteresowała się tym tematem Big Grin
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#2
Jak dla mnie jest śmieszne to że negatywne reputacje są zawsze brane pod uwagę i poruszane że nie zgodne z regulaminem (chodź są) a pozytywna jak zostanie usunięta nawet nie zgodna z regulaminem to od razu każdy się czepia. No ludzie to tylko reputacje, ja myślałam nad tym aby 1 osoba mogła dać 1 reputacje jakieś osobie, 1 raz wystarczy nie trzeba dawać 20 innych reputacji jaki to ten ktoś jest fajny bądź nie dobry. ;v
A reputację które teraz zgłosiłeś są całkowicie zgodne z regulaminem chodź jak dla mnie trochę ich za dużo, ale pomyślę. Przedyskutuje to z innymi może się sprawdzi.
#3
Albowiem iż jestem wspomniany w tym poście wypowiem się o tej sprawie. Fail to sprawa snicka jakie ma repki i to on, nie ty powinien je zgłosić jeśli naprawdę mu tak przeszkadzają. Dodam też, że double repki to takie same repki a nie repki o innych opisach. Mógłbyś wreszcie przestać się mnie czepiać bo znowu zaczynasz dawać mi te repki chociaż nala już usuwała je. Wydoroślej trochę bo to się robi żałosne. Jak masz jakiś problem zapraszam na priv a nie załatwianie tego poprzez repki. Z moich obserwacji nigdy jakoś nie zwróciłeś mi uwagi żebym się inaczej zachowywał i nie widziałem, że jest to dla ciebie problem, poza tym w twoim otoczeniu nie zachowywałem się jakoś źle więc nie wiem (w sumie podejrzewam wpływ innych osób, które mnie nie lubią) dlaczego dałeś taką repke. Dziękuję za uwagę.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#4
(25-12-2016, 01:51 AM)Lordgangnster18s napisał(a): Mógłbyś wreszcie przestać się mnie czepiać bo znowu zaczynasz dawać mi te repki chociaż nala już usuwała je. Wydoroślej trochę bo to się robi żałosne.

Mogę ci podać wiele nazw graczy którzy mają po 4 negatywne reputacje :/ Ja ci dałem bezsensowne repki? Chyba kpisz , każdy ma prawo oceniać każdego człowieka w tym ja. Jeżeli coś ci nie pasuje , nie moja wina. A jeżeli chcesz zgłosić jakiegoś gracza i kłóci się z kimś innym to masz prawo go zgłaszać czy on? Nie rozumiem ciebie.
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#5
Większość repek, które mi dałeś są za "niemiły" i tym podobne oczywiście dałeś pare synonimów, pozmieniałeś wyrazy więc taka opinia naprawdę nie ma sensu. Może naucz się w końcu przyznawać repki? Nie tylko mi pryznawałeś, oczywiście robisz to pomiędzy odstępami czasu. Repki dawałeś mi ponad przesade dlatego nala je usunęła i znowu zaczynasz? Na cv3 jak napisałem ci żebyś ogarnął się trochę z tymi repkami i jeśli ma problem do mojej osony chętnie mogę pogadać jednak ta rozmowa skończyła się twoimi słowami, że i tak bedziesz je dawał a Omexia usunie twoje, które dałem. Powiedz mi dlaczego zgłaszasz jego repki. To jego indywidualna sprawa. Możemy przenieśmy rozmowę na priv a nie zaśmiecajmy forum. Oczywiście jeśli chcesz.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#6
Ogólnie dzięki, że ktoś poruszył ten temat.
Ja osobiście gracza ignoruje, dlatego też nie wiem, czemu jestem taki zły. :p
Tutaj dam wam ss, jak gracz próbuje mi dokuczać, a potem jest zdziwiony tym, że daje mu - reputacje, którą i tak potem usuwam, ponieważ nie chce wchodzić w konflikty z tym graczem (kiedyś dostałem przez konflikt z lordem bana) Smile
https://zapodaj.net/476f3a4d841e1.png.html
https://zapodaj.net/37ef07d078498.png.html
https://zapodaj.net/bc56433e85ad1.png.html
https://zapodaj.net/3c19035adb689.png.html
https://zapodaj.net/1806cebf69f69.png.html

(ss zrobione w ciągu niecałych 5 minut) Smile
Gracz~Sn1ck


#7
Żałosne. Snick to ty powinieneś dbać o swoje sprawy a nie on. Słowo fk jest często używane, ty sam mnie tak nazwałeś gdy cie zabiłem. Nie miało ciebie to wkurzyć i jeśli to cie wkurza to powiedz mi to. Poza tym wyjaśnij mi który ss w jakiś sposób cie wkurza? Ten o eq był skierowany w strone innych graczy w celu dania im, ponieważ zwykle nie lubie grać z eq na tym trybie. Na ss było widać tylko moje komentarze a nie było jakiś twoich więc nie wiem czemu nazywasz konfliktem. Chcesz się pochwalić, że w ciągu 5 minut zrobiłeś? Nie chcesz mieć ze mną konfliktów, rozumiem ale sam rozpoczynasz teraz. Snick sam mi pisałeś na priv, że nie będziemy już dawać repek itd. a z umowy, którą samą wymyśliłeś nie wywiązujesz się. Może zamknijmy wątek bo odbiegliśmy od tematu rozmowy a ty Snick zapraszam na priv Wink
EDIT: No jak zwykle mogłem się spodziewać zakończyło się daniem mi repki, dodatkowo snick zgarnął za ten post repke dodatnią od faila. Naprawdę mądre i dojrzałe
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#8
Lordgangster18s... Ty szukasz wszystkiego żeby z tego wyjść... Wyjaśniłem ci już wszystko na PW o co chodzi z tą repką... Zamknijmy wątek? Nawet Administracja go nie wyjaśniła... Twoje wypowiedzi są bardziej bez sensu , polecam to wyjaśnić na serwerze. "Snick to ty powinieneś dbać o swoje sprawy a nie on." Ja tylko napisałem wątek o co cmon?
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#9
Ty napisałeś a to jego sprawa? Wyjaśnie na przykładzie: mix zgłosił unban dla julii ale post zamknięto bo to nie była jego sprawa. Wybrnąć z trzch repek, które według administracji nie są niezgodne z regulaminem? Zabawne. Załatwianie na serwerze by nie zostało to wśród ludzi? Omexia mówiła kiedyś, że lepiej takie rzeczy wyjaśnić na forum bo od tego forum jest, cytując administracje "masz problem? Napisz na forum". Bez sensu? Wskaż je. Poza tym sprawa w ogóle cie nie dotyczy więc nie wiem dlaczego sie wypowiadasz.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#10
Czy mógłbyś uszanować moje słowa na PW? Mówię ci że na forum nie mogę załatwić... Sam nie chcesz toczyć tematu a go toczysz... Chciałbym aby się Admiinstracja wypowiedziała... Przykład : Baleron12 kłóci się z Youshu68 , Youshu68 używa wulgaryzmów. Czyli Baleron12 Tylko może złożyć skargę? Nie rozumiem...
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości