Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#61
Twój nick na serwerze: SoniaNaxia
Wiek: 12
Zainteresowania: Rysowanie, Granie w gry
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Creative 3 China/PvP Classic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 3, PvP Classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:3-5 godz.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałam cheaterów i pomagałam graczom
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem miła dla graczy i znam dużo komend, umiem rozpoznać cheaty
#62
Twój nick na serwerze: Snowek
Wiek: Posiadam skończone 16 lat.
Zainteresowania: Układanki logiczne, psychologia, gry komputerowe, wolontariat (Na McSurvi)
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze jestem aktywny dokładnie od 05-23-2015.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Ogólnie staram się pomagać obecnej administracji w moderowaniu wszystkich trybów. Więc takowego trybu raczej nie napisze.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Ogólnie to staram się spędzać czas na wszystkich więc nie posiadam takowego trybu.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy kiedy w weekendy tak gdzieś 6-7 godzin a w dni powszednie to 3-4 godzinki.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
A więc tak, dla społeczności jak i serwera zrobiłem dużo dobrego oto m.in co "zrobiłem"
- Pomagałem w ratowaniu trybu freebuild,
- Aktywnie zgłaszam cheaterów moderatorom,
- Wprowadzałem razem z omexia "nowości" na tryby m.in zrobiliśmy sklep na pvp classic, wprowadzaliśmy nowy spawn na skyblocka i wiele więcej,
- Zbudowałem lobby na mcsurvi jak i je udekorowałem na święta,
- Zgłaszałem Bugi i błędy,
- I wiele więcej.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem obeznany w sprawach moderacyjnych jak i posiadam bardzo dobry kontakt z administracją mcsurvi.
#63
Twój nick na serwerze:  SnickersGamerPL

Wiek:  13 lat

Zainteresowania:  Ogólnie mam bardzo dużo zainteresowań. Lubię sport, szczególnie koszykówkę, piłkę nożną i hokej. Od trzech lat uczęszczam do szkoły muzycznej, gdzie uczę się gry na pianinie i kontrabasie. Po prostu kocham to robić. Najbardziej fascynuje mnie matematyka i informatyka. Lubię czasem siąść i się porządnie pouczyć matmy. Szczególną sympatią darzę zwierzęta . Chomiki, króliki, psy, żółwie, papugi aż po lwy :3.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Ponad rok. Dokładnie rok i kilka miesięcy.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Anihilacja/Easy HC

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:  Anihilacja i Easy HC

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1,5 godziny w poniedziałek-czwartek. W weekendy i piątek 3-6 godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl: Owszem, zgłosiłem bardzo dużo graczy, którzy łamali regulamin. Pomagałem użytkownikom rozwiązywać problemy na serwerze.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:  Jestem osobą miłą, ogarniętą  i chętną do poznawania nowych graczy.  Zależy mi także, aby serwer ten się rozwijał i stawał coraz lepszy. Mam dobry kontakt z administracją i graczami serwera. Potrafię także rozpoznać cheatera. W razie wątpliwości bym sprawdzał.

Dziękuje za przeczytanie mojego podania i życzę powodzenia innym.
Gracz~Sn1ck


#64
Twój nick na serwerze: MinecraftBartez
Wiek: 12
Zainteresowania: Najbardziej to Sport i informatyka
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 3-4 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Anihilacja I
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja I
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Poniedziałek-Piątek 2-3 godziny. W weekendy 3-6 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak, pomagałem graczą jak czegoś potrzebowali oraz zgłaszałem graczy łamiących
regulamin.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Myśle ,że jestem osobą ogarniętą np. W komendach i innych, miłą i pomocną.
Też wiem kiedy dany gracz używa wspomagaczy. Jak i chciałbym pomoc administacji w rozwijaniu serwera ,pomocy graczą i innym.
#65
Cześć! Chciałabym się zgłosić, więc informacje o mnie:

Twój nick na serwerze: _Jednororzec_

Wiek: 12 lat

Zainteresowania: Głównie jazda konna, poza tym interesuję się grami.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Nie jestem do końca pewna, ale z rok/2 lata będzie (Grałam pod innymi loginami przez zapominanie haseł :/ )

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Ewidentnie Sky Wars ^^

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Sky Wars :3

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-5 godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Czasem próbowałam rozwiązać jakieś spory na czatach.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Moim zdaniem jestem osobą sympatyczną, zdolną do rozwiązania zbędnych, czy poważnych kłótni/sporów, daje radę opanować prawie każdą sytuację, jestem pomocna Smile, chciałabym zobaczyć jak to jest być Junior Modem-nie miałam jeszcze takiej możliwości Wink, potrafie mieć własne zdanie. Big Grin

~Dziękuję za przeczytanie ;33 Mam nadzieję, że przyjmie się moje zgłoszenie! <3
#66
Twój nick na serwerze: hunter1337
wiek: 13lat
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:2-3 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? pvp clasic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: pvp clasic
 
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-6 godzin nawet
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zgłaszałem cheaterów na skype do omci bo na forum nie mogłem
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: jeśli bym wygrał to zapewne na pvp clasic bym banował no i jestem ogarnięty umię sprawdzać dobrze



                                                         mam nadzieję ze zastanowicie się  nad moim zgłoszeniem Smile 
#67
nick w grze : Springtrap1234
Zainteresowanie: lubie piłke nożną
od kiedy jestes aktywny: w grze to od zawsze
tryb/tryby na którym spędzic więcej czasu: to na kitPvp
Ile dziennie mozesz spędzic czasu na serwerze: cały dzien
Czy cos do tej pory zrobiłes dla społecznosci McSurvi.pl: pomogłem w vipie mojemu koledze bo chciał
dlaczego własnie ciebie powinnismy wybrac na to stanowisko? W sumie lubie pomagac innym i wogule chciałbym byc JrMod'em Smile Big Grin

Pozdro z Przemysla
#68
[b]Twój nick na serwerze:__ketjovs__
[b]Wiek:11
[b]Zainteresowania:budowanie w minecraft, informatyka
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od miesiąca
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: free build
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:free build
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2godziny
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? nic
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? bo inspiruje mnie od jakiegoś czasu minecraft
#69
Twój nick na serwerze: LadySkull

Wiek: 12

Zainteresowania: Pisanie opowiadań, szkicowanie, freestyle i muzyka.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 2013, tylko grałam na innym nicku.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Moimi faworytami są annihilacja i creative 3, ale jeślibym dostała do pilnowania inny tryb z chęcią bym się nim zajęła :3

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Jak pisałam wyżej, annihilacja i creative 3.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To zależy kiedy przyjdę ze szkoły. Prawdopodobnie 6-7 godzin, a w weekendy nawet cały dzień.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Czy coś zrobiłam? Jasne, że tak, ale masakrycznie dużo tego nie jest. Nie pomagałam w budowanie spawna, nie zgłaszałam cheaterów... Czy bóg jeszcze wie co, ale pomagałam graczom którzy mieli problem lub czegoś potrzebowali i będę starała się to robić jeszcze bardziej w dni wolne od szkoły (w tym wypadku święta i ferie).

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Trudne pytanie. Myślę, że nie chodzi tu o staż na serwerze czy też zasługi, lecz o to czy ktoś jest ogarnięty, ma dobrą ortografię, jest miły i ma cechy które powinna posiadać administracja. Prawda? Spełniam te wymogi, a dodatkowo mogę poświęcić swój czas na nauczenie się komend (których nie pamiętam za dobrze, ale wszystko można nadrobić ;3).

O mnie (dodam tu jeszcze jeden punkt) : Mój charakter nie jest idealny: jestem sarkastyczna, trochę zwariowana (od jakiegoś czasu się to zmieniło) i leniwa. Ale oprócz minusów mam też plusy jak każdy. Mamy plusy i minusy. Śmieszne, co nie? Staram się być miłą, pomocną i nie łamiącą regulaminu osobą. Chciałabym tu zaznaczyć, że ban którego dostałam za cheaty, nie był do końca słuszny. Dlaczego? Dlatego, że ja wtedy nie grałam. O dziwo, od początku mojej gry (5-6 lat) nie miałam i nie zamierzam mieć żadnych wspomagaczy. Moim zainteresowaniem jak wspomniałam kilka punktów temu jest pisanie opowiadań. Może nie jestem w tym bardzo dobra, ale lubię to robić bo sprawia mi przyjemność. Freestyle... Tak, uwielbiam jeździć na rolkach. (Jakby ktoś nie wiedział, freestyle to styl jazdy na rolkach z różnymi rodzajami akrobacji). Nauczyłam się również jeździć na łyżwach, ale na lodowisku na którym jeżdżę jest dużo młodzieży którzy robią akrobację (czyt. popisują się), a wtedy jak się domyślasz, trudno się jeździ. Szkicowanie nie wychodzi mi supi i w ogóle, ale czasami fajnie jest tam coś naszkicować ;3 Muzyka, moje ulubione zainteresowanie. Gram na pianinie i flecie podłużnym, oraz uwielbiam słuchać piosenek. Stąd właśnie to zainteresowanie - od piosenek. Walnę prosto z mostu: NIE LUBIĘ SPORTU, a cudem jest to, że udało zrobić mi się mostek xD Jestem lamą czy tam jednorożcem. Dobra, lamorożcem, hehs.

Przepraszam za każdy błąd ortograficzny czy też stylistyczny.
~Lady
#70
Mój Nick To RedAsPro
Mam 13 Lat

Zainteresowanie: Informatyka, Plastyka, Gry Przeróżnego Typu, Pokemon Go I Siata :3

Na Serwerze McSurvi Jestem Aktywny Od 2 lat

Chciałbym Otrzymać Range Jr.Mod Na Tyrbie Creative 3, PvP Kit I Classic

Spędzam Najwięcej Czasu Na Creative 3 i PvP Kit

W Tygodniu Mogę Spędzać 1/2 Godziny, A W Weekendy Gdzieś 3/5 Godzin, A Nawet Całą Noc Big Grin

Bylem Już raz TBud'em, Robiłem Wyścig Na FreeBuild, Robiłem Dużo Prac Na Konkurs, Tez Wspierałem Serwer Kupując VIPy I Zgłosiłem Tez Dosyć Dużo Cheaterow, Tez Znam Się Na Cheatach, Ale Nigdy Ich Nie Miałem  Smile

Jestem Bardzo Mila Osoba Bardzo Lubie Wszystkich Graczy I Postaram Być Najmilszym Jr.modem, Postaram Się Też Robić Eventy Z Administracja, Można na Mnie Liczyć i Mam Dosyć Dobry Kontakt Z Administracją Smile  


Pozdrawiam RedAsPro :**


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości