Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#51
Mój Nick ;3 : TeBu Tongue
Wiek: 15 ;3
Zainteresowania: Sport, Muzyka,Architektura,Budowanie W Minecraft
Od jakiś dwóch lat gram na McSurvi.pl
Dużo buduje, więc chciałbym pilnować wszystkich Cr, czyli 1,2,3 ;3
Najczęściej to gram na Cr 3. ;3
Dziennie mogę spędzić czasu na serwerze ok 4 godzin.
Staram się pomagać wszystkim kto potrzebuje. ;3
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? 
To trudne pytanie i nie wiem jak na nie odpowiedzieć ale jestem miły, pomocny i czasami zabawny,skromny  Confused
Pozdrawiam Wszystkich ;3
#52
Twój nick na serwerze:Djzygus
Wiek:16 2000r
Zainteresowania:YouTube Motocykle Paintball Straż
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Hymm nie wiem czy grałem już kiedyś ale jakoś 2 mieś
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?:EzHarcore
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:EzHarcore
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:5-6 g
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Zgłaszałem haxów i kupiłem rangę
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Spędzam dużo czasu na serwerze. Miałem kiedyś swój server wiec ogarniam I Pomagam Innym

Dziękuję
Pozdrawia Djzygus
#53
Twój nick na serwerze: 777patryk

Wiek: 13

Zainteresowania: Muzyka, budowanie w minecraft

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2 lata

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr.moderatora na anihilacja

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: na anihilacja

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Tyle ile mogę 5h dziennie w wolne dni

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Zwracam na przeklinających i cheaterów uwagę gdybym mógł zbanował bym ich
#54
[b]Twój nick na serwerze:__dolecaster__
[b]Wiek:11
[b]Zainteresowania:informatyka
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:około 2 lat
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?:FreeBuild
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:FreeBuild
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 3 godziny max
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: zgłaszam graczy
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:ponieważ jestem pomocny miły i lubię pilnować porządku
#55
Twój nick na serwerze:
O_0

Wiek: 
13 lat
Zainteresowania:
Rysowanie, szkicowanie, gry (w tym Minecraft)

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? - Na serwerze swoje konto zarejstrowałem 1,5 roku temu, zaś aktywny stałem się od zeszłej zimy

Który tryb chciałbyś nadzorować? - Chciałbym nadzorować tryb Creative China/Players vs Players Classic


Tryb, na którym spędzasz najwięcej czasu:
Tryby, na których spędzam najwięcej czasu to Creative China. Od niedawna także Wojownicy Dusz

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 
Na serwerze w ciągu dnia jestem w stanie spędzić większość mojego wolnego czasu, czyli od dwóch do pięciu godzin

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? - Owszem - zgłosiłem dużą ilość graczy, którzy w jakikolwiek sposób złamali regulamin. Przyczyniłem się także do rozwoju serwera, uczestnicząc w pracach związanych z budowaniem, które póżniej zostawały dodawane jako elementy spawnów, eventy, a nawet areny PvP.

Jako wielokrotny posiadacz rangi [VIP], starałem się pomagać graczom, którzy nie mieli jej przywilejów, między innymi pomoc wand'em, zakładanie warpów itp. Moje starania nie poszyły na marne, dzięki temu mam dobre relacje z graczami serwera, jak i z admnistracją.

W ten oto prosty sposób ukazując wszelkie komendy związane z tą rangą, zachęcałem graczy do jej kupna - w kilku przypadkach się udało. Pomoc nowicjuszom mcsurvi.pl, to u mnie rzecz normalna - robię to bez zastanowienia i z jak największym entuzjazmem.

Powyższe zasługi to nie wszystkie czyny, dzięki którym miałem wpływ na ten serwer, dlatego też mam nadzieję, że wymieniłem najważniejsze ;)

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? - Wybór zależy od was, dlatego też dołożę wszelkich starań, by was do mnie przekonać :)

   Jestem osobą miłą, kulturalną, altruistyczną, o nie zwykłym poczuciu humoru. Podtrzymuję wokół siebie miłą atmosferę, potrafię szybko i skutecznie rozstrzygnąć spory między graczami, zanim dojdzie do ich skutków. Znajomość komend, nie jest mi obca. Z pewnością będę w stanie dopilnować chatu od wulgaryzmów i reklam.

Chciałbym też dodać, że jestem wytrwały i uparty, zawsze dążę do celu - świadczy o tym ten wątek, do którego podchodziłem ponad siedem razy. Żaden cheater nie ukryje się w mojej obecności, spostrzegawczość to jedna z najbardziej u mnie zauważanych cech. Rozpoznanie cheatera nie robi dla mnie problemu - spędzone godziny na stronach, opisujących różnego rodzaju modyfikacje. Byłoby niezmiernie miło, zasiąść w gronie tak wspaniałych osób, jakimi jest administracja mcsurvi.pl
   Jr Moderator to bardzo wymagająca ranga, więc jestem świadomy tego, że czeka mnie dużo pracy, której jestem gotowy się podjąć.
                
                                                                                                                                             Serdecznie dziękuję za przeczytanie podania,
                                                                                                                                             i liczę, na jego pozytywne rozpatrzenie:
                    
                                                                                                                                                                                                                 O_0






                                                                                           


   

#56
Nick na serwerze: pucek77
Wiek: 14 lat
Zainteresowanie:
Tworzenie mapek w mc, ogólnie meinkraft, gra w piłkę nożną i muzyczka Wink
Od kiedy jesteś aktywny na serwerze?:
Okolo 4-5 lat
Jaki tryb chciałbyś nadzorować?:
Rpg, pvp(kits), freebuild, Creative, w ws p, Wd no i jestem otwarty na propozycje bo mogę pilnować tryb który tego najbardziej potrzebuje Wink
Ile dziennie możesz spędzać czasu ma serwerze?:
W tygodniu tak 2-3 dziennie (no chyba ze mi się nudzi to 6 xd) a w weekedy 7-8 (wiem xd uzależnienie normalnie)
Co zrobiles dla mcsurvi do tej pory?
Zgłaszałem dużo graczy łamiących regulamin.
Mam vip na BEST RPG, ogólnie jestem pomocny, dużo udzielam się ma forum Smile
Dlaczego właśnie ciebie mamy wybrac na te stanowisko:
Jestem ogarnięty, znam polską ortografię, znam się tak troszkę na pluginach, lubię pomagać i nienawidzę haxów i oszustów, a także braku kultury na jakże pięknym, naszym McSurvi Wink

Proszę o rozpatrzenie podania, uważam, ze nadaje się na to stanowisko Smile
Pozdro! pucek77 Wink
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#57
Twój nick na serwerze: wiktorelex
Wiek: 11 lat
Zainteresowania: Interesuje się minecraft em a szczególnie programowaniem.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Nie wiem ale około 2 lata Wink
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Na serwerze FreeBuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Free Build
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Tak około 1-2 godziny
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zgłaszalem cheaterów na forum i za słowa.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem ogarnięty i chcę pomagać w rozwoju serwera Mcsurvi.pl Smile
#58
Twój nick na serwerze: Ink
Wiek: 11 :/
Zainteresowania: Ogólnie to elektornika,w szczególności komputery itp i jeszcze gry szczególnie minecraft.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Konto zarejestrowałem nawet nie wiem kiedy,Na MineFoxie dużo grałem ale mi ukradli konto,ale to inny temat.Na serwerze McSurvi.pl hmm... napewno stałe 2 miesiace ale z 2 lata zarejestrowany byłem,przynajmniej tak mysle nie wiem.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Anihilacja #1 A dlaczego? Wszystko opowiem na dole.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Anihilacja Wink GTA! Oba tryby zaje Big Grin
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Dużooo, Od 2 do nawet 6 godzin!
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Zgłaszać nie zgłaszałem dużo,ponieważ moje zachowanie na tym serwerze najlepsze nie jest,ale niedawno kupilem "sroskie" przedmioty na WD.Ogólnie w planach mam poprawic swoje zachowanie i być wiecej aktywnym Smile na forum.Szczególnie chciałbym poprawic sie w zgłaszaniu.Krótko mowiąc wspieram serwer finansowo
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Najlepszym kandydatem nie jestem,a mój wiek nie powala a więc:Na anihilacji jest bardzo dużo speedmine'rów o ile moge to tak nazwac,nicków nie bede podawał bo poco,każdy kto gra na anihilacji wie kto Wink,zgłaszać też duzo nie zglaszam a moje zachowanie tez nie jest najlepsze (powtarzam sie).Cheaterów jest bardzo dużo i nie ma zbytnio adminów na anihilacji ( bez obrazy,wiem ze to nie takie latwe) i chciałbym poprawić to,ograniczyc cheaterów i umilic rozgrywke graczą którzy na tym trybie grają Smile ! .

PS: Pozdrawiam all administracje,zycze wszystkim udanych głosów powodzenia! Smile
#59
Witam mój nick na serwerze to czarnykosaiz.
Mam 15 lat.
Lubie grać w gry na Pc.
Na serwerze jestem aktywny ot około 2 lat.
Najbardziej bym chciał nadzorować creative III ponieważ spędzam tam najwięcej czasu.
Dziennie mogę spędzić na serwie około 2 do 3 godzin.
Przepraszam ale nic jeszcze nie zrobiłem dla serwera ale będę się starać.
Chciałbym żebyście mnie wybrali ponieważ jestem ogarnięty, chce pomagać graczom oraz serwerowi.
Dziękuję za rozpatrzenie mojego podania.
#60
DrKupka
10
Granie W Minecraft na mcsurvi.pl
od października 2016
chcialbym pilnowac tryb creative 3
spendzam bardzo duzo czasu na creative 3
po 5-6 godzin dzienie
nic nie robilem oprucz pomaganiu gracza
lubie lapać cheaterow i pomagac graczą
POZDROWIENIA Z KARPACZA


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości