Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TheQQSkarga na Kilerq
#1
Elo chce zgłosić Kilerq za cheaty i multi konta jego nicki w grze wayne1992 i Reddnox jeśli dowody będą potrzebne do sprawdzenia jutro je wstawie Persew sprawdz go pls
Odpowiedz
#2
Nom masz racje, to są moje multikonta. Ale cheatów nie posadam Wink Każdy tutaj ma multikonta i nie pisz że nie. Załatwie cie cwelu zobaczysz. Sam masz cheaty+mulciaki więc... I tak na tym serwie nie gram to 1 wielki syf. Banan nic z nim nie robi a gracze przestają grać. Pisz co chcesz, komu chcesz zrobić źle? Mi? Hahaha a prosze bardzo i tak tu nie gram;p Więc gówno mnie obchodzą Twoje skargi na mnie itp. Jesteś cieniasem i tylko zależy Ci na tym, abym dostał bana a tak na serio boli Cię to że nie stać Cię na tyle eq i mieczy/koxów. Miłego dnia : >
Odpowiedz
#3
Ta skarga poleci do kosza jezeli w 24h nie zastosujesz sie do Wzoru Skarg: 
    Twój nick:
    Powód:
    Serwer, na którym się to wydarzyło:
    Godzina,data:
    Krótki opis sytuacji:
    [Obowiązkowy] Dowód winy: ( screenshot , filmik )
Odpowiedz
#4
Masz dowód nie ! .. jeśli nie masz dowodów to pisz do administracji na PW to administracja ,tego gracza sprawdzi !
\\To tyle z mojej strony Wink




||PoldekDriver||
Odpowiedz
#5
Killereq zachowaj kultury wobec innych i nie popisuj się tym,że Cię stać na mieczyki itd.
Uzbierało Ci się na warna.
Odpowiedz
#6
Masz racje mam Mulciaki ale nie mam cheatów ! przyznaje się mam 2 konta Jedno No Premium i jedno premium
Odpowiedz
#7
A i jedno pytanie kto mi chciał wczoraj wejść na konta ale mu się nie udało bo mam hasło 11 znaków?'
XD takie pytanie na które nikt nie odpowie
Odpowiedz
#8
No właśnie więc z czego robisz problem? Nie ogarniam takich ludzi ;_;
Odpowiedz
#9
Ja ciebie nie ogarniam? mam filmik ale nie mam zamiaru go wstawiać bo nie ma to sensu dlatego że masz multi tak jak wyszscy. ale cheaty masz i używasz na koncie Reddnox !!! nie kłam że nie masz ! bo masz i każdy mi do potwierdzi
Odpowiedz
#10
Dobra, ale jaki serwer? Stosuj się do wzoru skarg. Oczywiście jak podasz serwer to go sprawdzę.
Subskrybuj mnie na YouTube Wink: https://www.youtube.com/c/perseq
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości