Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PrzyjacielPIERWSZA DRUŻYNA ANIHILACJI.
#11
Dziękuję za poparcie. ^^
#12
Dobre.
Popieram Big Grin
#13
Każdy głos się liczy! Dziękuję i zapraszam na skype: bazaanfil. Dodam Cię do specjalnej grupy!
#14
Tak się wtrąca, Administracja tam może czy nie? ;p
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#15
@up Chce zobaczyć jak to wygląda.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#16
Pewnie. Mamy na celu was wspomagać. Wasze pomysły i obecność pomogą nam ulepszyć partię. Wszystkich chętnych do partii zapraszam na mój skype: bazaanfil. Aby zostać dodanym do grupy, wystarczy mi wysłać wiadomość PARTIA. Wink
#17
No ale co to zmieni w zwykłym zgłaszaniu? To będą skargi, nie takie normalne tylko z fajerwerkami? Powiedzmy, że macię tą partię, lepszego traktowania nie oczekujcie. Imo to nie zmieni praktycznie nic bo działa to tak samo jak skargi na forum tylko tym razem z grupy ludzi. Wg. Mnie.:
Pomysł bez sensu, bo do tego zakładać grupy nie trzeba.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#18
Rozumiem. Nie zmuszam do dołączania do naszej partii. Nie podoba Ci się nasz program, ludzka rzecz. Bardzo dziękujemy za opinię!
Każda opinia pozwala nam zmienić partię na lepsze. Wink
#19
DRODZY UŻYTKOWNICY!
Do naszego programu dodano nowy artykuł.

Art. 3
Forum jest grupą społeczności, która ma różnorodne poglądy i opinie. My za to jesteśmy grupą graczy, którzy znają się przez dłuższy czas! Znamy swoje umiejętności, razem graliśmy na anihilacji. Razem osiągniemy więcej z prostego powodu:
"Jesteśmy drużyną. Każdy każdego kryje. Nikt nikogo nie zdradza. Razem zwyciężamy, każdy tym zwycięstwem żyje!"
Jesteśmy główną drużyną anihilacji! Wszyscy gracze anihilacji!


Załączone pliki Obrazki
   
#20
Całkiem ciekawy pomysł ^^
Gracz~Sn1ck




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości