Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MachineMOGLIBYŚCIE DAĆ ANTY CHEATA ?
#1
Mam pytanie, czy byście dali jakiegoś porządnego anty cheata ? Bo co każdą gre na PVP Kits każdy ma trigger bota, kill aure lub no knocka
Odpowiedz
#2
Jest anty cheat, ale ręczny. Ale spokojnie ja tam zaczynam ogarniać więc liczcie na pozytywne zmiany.
Odpowiedz
#3
Fajnie :\ Bo dziś miałem problem ze zdobyciem Świerzaka 3 i męczyłem się 1 godzinę z 20 fragami, a gram od wczoraj... Np. Kuzyn(jakieśliczby) Używa aure, no knocka + autosoupa... Proszę też żeby admini wbijali na te serwery, bo od wczoraj nikogo nie widzę, jak byście mieli gdzieś ten serwer.
Odpowiedz
#4
Persew ja tak samo Smile ! Bije rekordy w banowaniu cziterów ^^
Odpowiedz
#5
Persew może wbijesz na serwer i pobanujesz?   Bo wielu jest cheaterów
-.- Grać nie darady, co 2 osoby cheater... 
Odpowiedz
#6
Nadal te same osoby cheatują ... Widze nic z tym serwerem nie robicie
Odpowiedz
#7
Ma być ręczny antycheat, bo znów będzie lagować cały serwer , a po co to? Normalnie grać się nie da? Bo ja myślę , że da się tylko trzeba myśleć a z tego co ja wiem to , to nie boli.
Odpowiedz
#8
(02-06-2015, 01:41 PM)Killereq napisał(a): Ma być ręczny antycheat, bo znów będzie lagować cały serwer , a po co to? Normalnie grać się nie da? Bo ja myślę , że da się tylko trzeba myśleć a z tego co ja wiem to , to nie boli.

No, normalnie grać się nie da bo każdy ma Kill aure, np. Znałem takiego mestro1, zaczął cheatować bo inni cheatowali (cheatował pod nickiem mestro). I jak tu grać normalnie ? Każdy kto jest dobry w PVP myśli, a bicie np. z 5 kratek to przesada
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości