Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MixPepe3UB-MixPepe3
#21
Wiesz jaka jest różnica mówiąc rzecz nierealna a kłamstwo? A tak to tego ts'a mógł być on mógł być nie on nie da się tego sprawdzić , który gracz wbił na tego tsa ;/
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#22
(01-11-2016, 07:40 PM)1julia1 napisał(a): Tutaj może ja się wypowiem. Po co ? Wiec sądzę że Mix został wrobiony głównie przez Angele.. ona była by do tego zdolna. Zrobi wszystko by utrudnić Mu grę .. I nie tylko mu. Ona właśnie mogła wbić N tym koncie na ts
Na jakiej podstawie tak sadzisz? Masz dowody?
Po 1. Ma logi jak ktoś wbił na TS, gdyby była to ona, to pisałoby, że ona wbiła i wyszła z ts'a.
Po 2. Rozmawiała z nami. Jakby nie patrzeć, Angela nie wie, jak wbić na 2 kontach na TS jednocześnie, pewnie nawet nie wie, że się da wejść na 2 konta w tym samym czasie.
Nie wiem czemu ją oskarżasz, nie będąc obecną na TS, nie wiedząc jak było. Ona może równie dobrze oskarżyć ciebie. Ale żadna nie ma dowodów na drugą.
Co do tematu. Nysia tłumaczyła czemu dostales bana. Nie miała jak cie sprawdzić, na skype się rozlaczales, a na TS nie wbiles w odpowiednim czasie. Czas się skończył dostales bana słusznie.

Wyrysowane z mojej szynki krakowskiej przy użyciu mojej Hime hime :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#23
No po prostu tak pomyślałam dowodów nie mam A jak oskarzylam bezpodstawnie to przepraszam...Nie łatwo jest przyznać sie do popełnionego błędu Ale jak sie go popelnilo to już trzeba .. Jeśli Angela jest nie winna to przepraszam za takie oskarzenia, nie będę już się wypowiadać w tym poscie
Never lose hope... 
#24
Ja dodam że skoro nystka pisała to na chacie ogolnym to ktoś mógłby dla beki wbić na taki nick.
A tak wgl to nie mogłeś pobrać teamvieviera i pisać na chacie mc?

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#25
Masz prawo żeby mnie obwiniać naprawdę nie przepadam za graczem MixPepe3 ale wiem co by się stało gdybym to zrobiła
ja myślę jak coś zrobie a tego nie zrobiłam ponieważ byłam na chacie z xLugą oraz z Nystką... Prosze żebyś na przyszłość
nie myślała :" O to napewno Angela cię wrobiła" - Nie jestem taka chamska za jaką mnie uważasz julka... Jak dacie mi spokój
to zamkniemy sprawę. Ale jeżeli bedziecie to tak ciągnąć oskarżając mnie o wszystko, czy to ma jakiś sens? powiedz mi, nie tylko mówię
do ciebie ale także do mixa... wy oboje byliście dla mnie niezbyt mili ;/ Ale zależy mi żeby inni tak nie robili więc. Zamknijmy
ten temat? Coś wam się nie podoba możemy spokojnie porozmawiać bez awantur.. Bo szczerze za nimi nie przepadam...
Oraz nie, nie jestem taka ze utrudniam graczą grę tylko że jak ktoś się mnie czepia mam prawo do odpowiedzi
i się bronienia (nie w sposób wulgarny) , ale w sposób spokojnej rozmowy... Ale wy mi tego niestety nie dawaliście naciskaliscie na mnie
jak się da...
Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie c;
#26
Heart 
(02-11-2016, 09:07 AM)xFail1337 napisał(a): Wiesz jaka jest różnica mówiąc rzecz nierealna a kłamstwo? A tak to tego ts'a mógł być on mógł być nie on nie da się tego sprawdzić , który gracz wbił na tego tsa ;/

Da się sprawdzić, czy był to mixpepe3, no problemo. :v
Przy użyciu TeamVievera. xD

@szumiel On ma teamVievera, Nystka po prostu pewnie nie wspomniała o sprawdzaniu tym programem. ^^

@Up Kto był osobą, która "niby wrobiła" nie ma znaczenia, więc nie rozumiem tej rozmowy. 
#27
(02-11-2016, 11:54 AM)_szumielxd_ napisał(a): Ja dodam że skoro nystka pisała to na chacie ogolnym to ktoś mógłby dla beki wbić na taki nick.
A tak wgl to nie mogłeś pobrać teamvieviera i pisać  na chacie mc?

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^

szumiel powiedziałem że mam teamvievera ale jej to nie obchodziło bo ona chciała na skypie i koniec a że skype mi sie psuje za każdym razem to juz nie moja wina a i na ts3 musiałbym być obeznany a nie jestem
#28
Pepe. Tak mi się przypomniało że kiedyś chciałem się zająć twoim skypem, a ty powiedziałeś (nie pamiętam tego dokładnie) że będziesz miał kiedyś wymówkę przy sprawdzaniu, czy coś takiego. Nie wiem czy coś to wnosi do dyskusji, ale przypomniało mi się to pisze....
Edit: Mimo wszystko dalej jestem za ub dla ciebie.
#29
Zajeło mi to 2 godziny ale w końcu naprawiłem mojego skype. Jeśli mi nie wierzycie to mnie sprawdźcie
#30
O i nagła ''magiczna'' naprawa. Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości