Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miki10052002Hasło zmienione
#1
Ktoś mi zmienił moje hasło pls naprawcie to
#2
Boże święty to się nigdy nie skończy. Kiedy to się stało. Dlaczego twierdzisz że ktoś ci zmienił hasło? To nie było tak że sobie zmieniałeś i się pomyliłeś? Jakieś dodwody że to twoje konto?
#3
(30-10-2016, 03:55 PM)oneill napisał(a): Boże święty to się nigdy nie skończy. Kiedy to się stało. Dlaczego twierdzisz że ktoś ci zmienił hasło? To nie było tak że sobie zmieniałeś i się pomyliłeś? Jakieś dodwody że to twoje konto?

Twierdze tak bo pamiętam doskonale swoje hasło i nie zapomniałbym go, jesli chodzi o dowód to na mineserwer nie straciłem konta (tam hasło juz zmieniłem) i tam moge to potwierdzić
#4
Czy podawałeś komuś swoje hasło, bądz było ono bardzo proste?

#5
(30-10-2016, 04:04 PM)O_0 napisał(a): Czy podawałeś komuś swoje hasło, bądz było ono bardzo proste?

Nikomu nogdy go nie podawałem, na mineserwer moge potwierdzic ze to moje konto
#6
Jeśli po rejestracji konta na serwerze, zgodnie z zaleceniami podałeś adres email przypisując go do konta poprzez komendę:
/email add Adres PowtórzAdres
to wygenerowanie nowego hasła jest dosyć proste. wystarczy wejść na serwer i wpisać komendę:
/email recovery Email "Podany przy rejestracji"
Po jej wpisaniu zostanie wysłane nam nowe hasło na adres email!

Lub poprostu poproś o to administracje:
Administracja może wygenerować dla Ciebie nowe hasło, jeśli była na nim aktywna w ostatnich 3 miesiącach dowolna usługa sms.
Jeśli takowa była zamówiona należy wysłać email na adres: ADMIN@MCSURVI.PL
a w treści email podać następujące informacje:
1) Data wysłania sms:
2) Godzina wysłania sms:
3) Treść wysłanego smsa:
4) Numer telefonu na który wysłano sms:
5) Numer telefonu z którego wysłano sms:
6) Serwer na którym zamówiłeś usługę:
7) Twój nick na serwerze:

Po wysłaniu maila według powyższego wzoru, administracja zweryfikuje zamówienie, po pozytywnej weryfikacji otrzymasz nowe hasło na adres email!

Jezeli nie miałeś kupionej usługi lub nie przypisałeś adresu email, to niestety, ale nikt nie jest już w stanie ci pomóc..

#7
(30-10-2016, 04:16 PM)O_0 napisał(a): Jeśli po rejestracji konta na serwerze, zgodnie z zaleceniami podałeś adres email przypisując go do konta poprzez komendę:
/email add Adres PowtórzAdres
to wygenerowanie nowego hasła jest dosyć proste. wystarczy wejść na serwer i wpisać komendę:
/email recovery Email "Podany przy rejestracji"
Po jej wpisaniu zostanie wysłane nam nowe hasło na adres email!

Lub poprostu poproś o to administracje:
Administracja może wygenerować dla Ciebie nowe hasło, jeśli była na nim aktywna w ostatnich 3 miesiącach dowolna usługa sms.
Jeśli takowa była zamówiona należy wysłać email na adres: ADMIN@MCSURVI.PL
a w treści email podać następujące informacje:
1) Data wysłania sms:
2) Godzina wysłania sms:
3) Treść wysłanego smsa:
4) Numer telefonu na który wysłano sms:
5) Numer telefonu z którego wysłano sms:
6) Serwer na którym zamówiłeś usługę:
7) Twój nick na serwerze:

Po wysłaniu maila według powyższego wzoru, administracja zweryfikuje zamówienie, po pozytywnej weryfikacji otrzymasz nowe hasło na adres email!

Jezeli nie miałeś kupionej usługi lub nie przypisałeś adresu email, to niestety, ale nikt nie jest już w stanie ci pomóc..

Nie moge na innym serwie potwierdzic ze to moje konto?
#8
Posiadasz konto premium?

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#9
(30-10-2016, 04:30 PM)_szumielxd_ napisał(a): Posiadasz konto premium?

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^

Posiadam, i na mineserwer jeszcze mam konto :/
#10
Posiadasz konto premium ale nie potrafisz się zalogować lub nie pamiętasz do niego hasła?


PRZEJDŹ NASZ PROCES REJESTRACJI
1) WEJDZ NA IP SERWERA: MINESERWER.PL:3333 - JEST TO SERWER PREMIUM
2) NAPISZ NA SERWERZE (NAWET GDY NIKOGO NA NIM NIE MA) NASTĘPUJĄCĄ INFORMACJE:
"PROSZĘ O NOWE HASLO NA MAILA: "
3) NASTĘPNIE NAPISZ DO NAS EMAILA Z ADRESU KTÓRY PODAŁEŚ NA SERWERZE NA NASTĘPUJĄCEGO MAILA: Premium@Zarabiam.com - W EMAILU PODAJ NASTĘPUJĄCE INFORMACJE:


TWÓJ NICK NA KTÓRYM LOGOWAŁEŚ SIĘ NA SERWER:
DATA I GODZINA WEJŚCIA NA SERWER MINESERWER.PL:3333:
IP SERWERA NA KTÓRYM ZMIENIĆ HASLO:
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości