Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pucek77Bug na BEST RPG! :C
#1
Wziąłem questa na tarantule u wedrowca banana... Zabiłem 30/100 wyszlem z serwa bo musialem konczyć, wbijam za 4 h i patrze! A tu quest sie zbugował/zresetował i wgl nic nie pokazuje... zreszta sami zobaczcie...

Załączone pliki Obrazki
Obrazek jest w podobnym wątku tez napisnaym przeze mnie w dziale RPG
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#2
Nie spamuj!





__________________________________________________________
Spam Off! Angel Angel Angel Angel Angel Angel Angel
#3
Jak mam nie spamić jak nikt nie chce mi odpowiedzieć!? No sorry za spam ale co poradzę.... Niech się ktos wypowie w końcu...
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#4
No ale nie oto cho ;_;
Robisz 2 identyczne wątki...



_______________________________________________________________________________
Bliźniaki na forum! B)
#5
NO BO NA TAMTYM NIKT NIE ODPOWIADA! A W PROBLEMACH BEDZIE BARDZIEJ WIDOCZNE!!!!! XD
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#6
Spamem nic nie zdziałasz :p
Cierpliwie czekaj na odpowiedz ze strony administracji..
#7
Mc... Czekam Se 5 dni i nic... Poczekam ale grać sie nie da... Niektóre questy sa na troszkę więcej gry a ja mogę tylko godzinę codziennie... Musial bym w weekendy nawalać cały dzień a tak robic nie będę...
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#8
geniuszu.....
Zrobiles 2 identyczne wątki w problemach ślepcu -,-




_________________________________________________________________________________
Bliźniaki na forum edition #2 <3
#9
Ja na forum MS czekałem tydzień i nie płakałem jak ty :p
Spam nie pomaga
#10
pucek77 podziekuj mi (:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości