Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RaviorFreez i nagły spadek hp
#1
Witam. Gram na trybie real life. Nick Ravior. Jestem tam SVIPem. Podchodząc do czołgu miałem starcie z żołnierzami którzy nie są dla mnie wyzwaniem ponieważ byłem dobrze wyekwipowany w diamentowe itemy. Kilka ich hitów odbierało mi pół serduszka, jednak to wystarczyło bym padł i to dwukrotnie podczas niezrozumiałego zamrożenia obrazu i bardzo dużego spowolnienia gry (wyglądało jak mega długi lag). Sam nie mogłem nic zrobić, czat działał dlatego chciałem się ratować kilkakrotnie komendami /spawn /home oraz /heal. Niestety komendy nie działały, byłem biczowany przez niewidzialną siłę (byli to oczywiście żołnierze) i nic nie mogłem zrobić. Zmierzam do tego iż padłem i to nie z własnej winy, nie mam pojęcia jaka dokładnie była przyczyna tego zjawiska.

Nie wiem jakie zostaną podjęte kroki w tej sprawie, mogę jedynie zawiadomić iż moje 2 zgony na mega lagu miały miejsce około 15:30 dnia 03-10-16.
Strata diamentowych enchantowanych itemów i innych świecidełek to nie koniec świata, ale włożyłem w ich zdobycie na tym trybie trochę wysiłku i osobiście jako SVIP wspierający serwer czuję się poszkodowany całym zajściem. Liczę na jakąkolwiek rekompensatę ze strony administracji (najbardziej mile widziana opcja to oczywiście zwrot tego, czego pozbawił mnie lag/bug).

Nie ukrywam, delikatnie mówiąc jestem zniesmaczony/wkurzony i liczę iż kroki w tej sprawie zostaną szybko podjęte.
#2
Serwer w dniu dzisiejszym nie miał żadnych obciązeń ani lagów tps jest ciągy 20/20 od 6 rano, więc wynik jest jasny: miałes laga po swojej stronie, ewentualne spowolnienie łącza.
Administracja w żadnym wypadku nie odpowiada za utracone przez graczy dobra.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#3
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości