Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snick[Unban] SnickersGamerPL
#1
Twój nick: SnickersGamerPL
Data i godzina nadania kary: Kiedy zobaczyłem bana, była godzina 17:30.
Opis sytuacji: Dostałem bana, za Udostępnianie danych osobowych.
Wytłumaczenie:
1) Popatrzcie na datę, kiedy to napisałem [03.08.]
2) Lord mnie prowokował, wyzywał od 'cjoty'.
3) Lord sam podawał dzień wcześniej na chacie ogólnym swojego FB.
4) Po podaniu jego FB, chat otrzymał ostrzeżenie ogólne od xLugi, że kto poda jeszcze raz FB, dostanie bana.
5) Nie byłem jedyny, który w tym tym czasie (zaokrąglam 01-03.08)
Powód kary (ScreenSHot, filmik): https://www.youtube.com/watch?v=sTfFHYJd...e=youtu.be

Chciałbym, aby Omexia, od której dostałem bana, się odezwała.

Jeszcze jedno, lord pisze, że 'Omexia to jego boginia', co prowadzi do tego, że się jej zwyczajnie podlizuje, aby tylko zaszkodzić innym ;//
Na zielono, widzicie jeszcze, iż lord pisze za przeproszeniem 'jak debil' 'będzie miał bana oj' ' ;---------; [Jego multikonto]

https://zapodaj.net/d725055783f58.png.html
Gracz~Sn1ck


#2
Moim zdaniem snik jest niewinny to tak zwana prowokacja.. Od długiego czasu Lordgangnster18s dokucza oraz dręczy mnie oraz 1julia1,bartek998 oraz snika. Kilka godzin wcześciej przed banem snicka xLuga zbanowała Lorda za udostępnianie danych osobistych szczególnie moich jakże 1julia1. Także uważam że lord chciał się nade mną znęcić bo mnie nienawidzi i dręczy jak już wcześniej napisałam.. Lord powiedział i groził mi także banem ;o Po prostu także prosze o odbanowanie snika nic mu się nie dziwie jeżeli administracja chce dowodów chętnie je pokaże mam około 11 screenów jak lord wyzywa mnie oraz moich przyjacioł i znęca się nadnami oraz jak podaje dane... ale z danymi już xLuka wszystko załatwiła. Nie chcę się znęcać nad lordem ale gdyby pomyśleć jakby ciebie tak pisał co byś zrobił/a ? Więc prosze żeby administracja coś z nim zrobiła bo to już zaczyna wkurzać każdy dzień dręczenie. Krótko mówiąc lord dręczy,przeklina po prostu chce zniszczyc mnie i moich przyjaciół za nie wiem co ;/ . Jeżeli Administracja chce dowodów zapraszam na mój skype aniajonca2 wszystko wyjaśnie i pokaże ...
#3
Wczoraj lord zrobil z 10 mulciaków i dawał dane różnych graczy, ale nie było jak sprawdzic ip. Jedynie powiem ze wczesniej pisal na chacie ze udostepni ich dane

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#4
_szumielxd_ , czyli jesteś po mojej stronie /^.^/?
_Angela_0 chciałbym ci podziękować, że stanęłaś w mojej obronie ^^
Bartek998 tobie też dziękuje ^^
Gracz~Sn1ck


#5
To Prawda _Angela_0! Snick jest niewinny to ten głupi Lordgangster18s wszystko zrobil...
[Obrazek: 26e8731b822ef.png]
#6
Nie ma za co ^^ ;3.
#7
(02-09-2016, 05:27 PM)_Angela_0 napisał(a): Moim zdaniem snik  jest niewinny to tak zwana prowokacja.. Od długiego czasu Lordgangnster18s dokucza oraz dręczy mnie oraz 1julia1,bartek998 oraz snika. Kilka godzin wcześciej przed banem snicka xLuga zbanowała Lorda za udostępnianie danych osobistych szczególnie moich jakże 1julia1. Także uważam że lord chciał się nade mną znęcić  bo mnie nienawidzi i dręczy jak już wcześniej napisałam.. Lord  powiedział i groził mi także banem ;o Po prostu także prosze o odbanowanie snika nic mu się nie dziwie jeżeli administracja chce dowodów chętnie je pokaże mam około 11 screenów jak lord wyzywa mnie oraz moich przyjacioł i znęca się nadnami oraz jak podaje dane... ale z danymi  już  xLuka wszystko załatwiła. Nie chcę się znęcać nad lordem ale gdyby pomyśleć jakby  ciebie tak pisał co byś zrobił/a ? Więc prosze żeby administracja coś z nim zrobiła bo to już zaczyna wkurzać każdy dzień dręczenie. Krótko mówiąc lord dręczy,przeklina po prostu chce zniszczyc mnie i moich przyjaciół za nie wiem co ;/  . Jeżeli Administracja chce dowodów zapraszam na mój skype aniajonca2 wszystko wyjaśnie i pokaże ...   (Od razu mówie że dowody które mam i wyśle komuś z administracji zostały zdobyte n 01.09.2016 xLuka może potwierdzić jeżeli  ktoś nie wieży) Zapraszam na skype ;D
#8
Heart 
1. Mam tylko ss jak łamiesz regulamin.

2. To cie nie usprawiedliwia.
3. Jak udostępnia coś niezgodnego z regulaminem powinien wiązać sie z karą.
4. I prawidłowo.
5. Skoro nie byłeś jedyny, to było ich zgłosić? Dalej cie nie usprawiedliwia.
 
Odzywa sie Omexia, która Cię nie zbanowała, tylko poleciła to uczynić.
Nikogo nie obchodzi podlizywanie.
#9
Czyli nie dostane UB? ;-------;
§3 Zasady Ogólne - Regulamin serwera
1.Rejestracja na serwerze jest i będzie bezpłatna.
2.Użytkownik ma możliwość zarejestrowania jednego konta na 1 adres IP, jeśli na jednym łączu gra więcej niż jedna osoba użytkownik winien bezwzględnie zgłosić ten fakt administratorowi forum w celu uniknięcia blokady wszelkich jego kont. W przypadku wykrycia multikont administracja zbanuje każde z nich, w przypadku tworzenia kolejnych konta na serwerze również będą mogły zostać zbanowane!
3.Użytkownik rejestrując konto ma możliwość korzystania bezpłatnie z wszelkich dostępnych dla niego funkcji serwera, jeśli chce poszerzyć możliwości swojego konta powinien wykupić dodatkową rangę.
4.Użytkownik rejestrując się na serwerze oznajmia, że korzysta z oprogramowania pochodzącego z legalnego źródła, mcsurvi.pl nie odpowiada za wszelkie problemy natury technicznej / prawnej wynikającej z korzystania z nielegalnego oprogramowania gry.
5.Użytkownikowi zabrania się rejestracji konta na nicki (pseudonimy) zawierające wulgarne bądź obraźliwe treści.
6.Użytkownikowi zabrania się rejestracji / logowania na konta przez programy do zmiany adresu IP komputera, używania proxy a także innych rozwiązań technicznych pozwalających mu ukryć jego prawdziwe połączenie.
7.Zakazane są: nękanie innych graczy oraz groźby nie związane z grą,
8.Zakaz nadużywania dużych liter (Caps Lock),
9.Serwer może zostać zrestartowany, wyłączony, zmieniony - w takim przypadku nie przysługują żadne rekompensaty dot. posiadanych przedmiotów czy rang.
10.Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz handlu przedmiotami czy wirtualną walutą za prawdziwą gotówkę lub inne realne dobra. Jedyną ofertą sprzedaży jest oferta przedstawiona na stronie mcsurvi.pl/sklep/ Gracze ani moderacja serwera nie mają prawa do sprzedaży takich dóbr.

Nie widze tu takiego punktu Omexio ;--;
Gracz~Sn1ck


#10
Heart 
Tłumacz w jakim celu czyjeś dane na czacie pisałeś? 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości