Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mimka98Hi
#1
Odkąd pisałam swój pierwszy wątek również o ''Przywitaniu'' wiele się zmieniło , postaram się opowiedzieć kilka rzeczy o mnie w kilku zdaniach.
Mam na imię Jula , uradziłam się 19 września ( dokładniej w Niedziele , 2004r. ) Jestem w miarę wrażliwą osobą. Gdy byłam dzieckiem miałam faze na kupowanie wszystkiego co wpadnie mi  w ręce , a gdy moja mama zaprzeczała temu oczywiście zaczynał się płacz i kulanie się po podłodze w środku sklepu. Ogółem na serwerach gram pod pseudonimem Mimka98.  Moja przygoda z Siecią tego serwera była normalna ( szukanie serwerów w przeglądarce ). Z tego co pamiętam pierwszym trybem był , Hymm.. Block Party. Można powiedzieć , że grałam tam dniami i nocami. Potem moja faza na minecrafta się skończyła i nie grałam przez dłuższy czas. Po kilku tygodniach weszłam na serwer i czekała mnie ''dziwna jak i ''przykra'' ( dla mnie sytuacja ) Ban? Tak ten 1 ban za co? Tego do dziś nie wiem  , ale nie ważne.. ( Tutaj w tym zdaniu bardzo Dziękuje Omexi , która pomogła mi z tą sytuacją.) Po moim unbanie więcej czasu grałam na  FreeBuild. Przed poznaniem McSurvi grałam na Innych Serwerach sieci Banana takich jak : Minecraftowo ( Gdzie teraz jestem Policjantką) czy Mineserwer.
Rozpisałam się chyba dość o sobie , więc wszystkim chciałabym podziękować nie tylko Administracji , ale i graczom , którzy mi pomagali w początkach i pomagają do teraz Smile
                               

[Obrazek: image.php?di=V3UT]
#2
Elo....
Mój Nick to: _SorcererXD__
Pomogłem,Zainspirowałem? - Daj Diaxa!,To mnie motywujeBig Grin

#3
Yolo!


#4
Witaj Julo Big Grin
Gracz~Sn1ck


#5
Siema
#6
No hejka :3 zmienić ci biom? ;x
#7
Cześć
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#8
Hey ^^

Wyrysowane z mojej szynki krakowskiej przy użyciu mojej Hime hime :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#9
Siema Big Grin
#10
Wruuciiilemm!
I cze ;p

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości