Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skillpvp123Krótkie bany
#1
Witam.
Chodzi o serwer anichilacja.
W tym wątku chcę prosić administrację o "Przedłużenie banów za loganie"
Według mnie, 5-10 minut to o wiele za krótko.
Weźmy na przykład takiego szumielaxd który loga, fix go banuje a za 10min? znowu sobie loga i tak dalej (to tylko przykład bez urazy szumiel)
Ban powinien trwać przynajmniej 10h.
Ale, jest też drugi sposób.
Proste. Dodanie do anichilacji Anty-loga.
Z góry pozdrawiam
Skillpvp321 :D
#2
Ban za loganie na 10h? Nawet za nieodpowiednie słowa jest na 1h... Myślę, że jakby miało być przedłużone to tylko max 30 min.
@EDIT
Ja nie chciałabym nikogo pozbawić dnia (bo ok. 10h albo mniej poświęcić ktoś może na granie) grania na serwerze... To by było nie fair w stosunku do zbanowanej osoby.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#3
ja moge sb logać do eoli bo mam do nadrobienia 1dzien xd taki bug ze mnie zamiast na 10 minut to na 1 dzirn i 10 min zbanowalo xd
Yo moge jeszcze 143 razy lognac xd
W sumie to swietoszkiem to cb nazwac nie mozna, chcesz to mam 2 filmiki jak ze skryto logasz pod nexem ze zlotym kilofem ;-;
Wstawiać nie chciałem bo wiem ze każdy loga. Dodam tylko ze bylem jedna z ostatnich osob ktora zaczela logać.
A co do antyloga to może za tydzień bedzie
A i pvplog nie rozwiąże sprqwy loganiia w nexie
Ale biorac pod uwagę ze ban za slowa jest od 30 minut do 1,5h no to ten powinien być na pewno dłuższy

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#4
Jak dla mnie PvP Log , taki jak na classiu nadał by się równie dobrze na Anihilacji ^^


#5
Fix ale nadal zostaje loganie pod nexem ;-;
Może w nexie zrobić jakąś strefe ze logać nie mozna?
I jeszcze taka propozycja z mojej strony: może za 10 zgloszonych logniec bedzie ban na 1 dzien? Albo na 12h?

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#6
Tez czasami logam bo nie wytrzymam was logaczy ale rzadko w tym miesiacu zlogalem tylko 2 razy a reszta loga 20 razy dziennie.
Pod nexem juz od dawna nie logam kiedys logalem a i tak mialem laga a po lagu niezyje.
Wolalbym Antyloga bo 10h to moze faktycznie troche za dlugo ale 10m? naprawde?
#7
Na anihilacje powinni dać przynajmniej jednego admina, tam, komu się podoba, używa cheatów. Bo nikt nie pilnuje, bardzo przepraszam, ale ja nie mam takiej pojemności komputera, że każdego nagrywam. 2 razy w tygodniu wbija administrator na 1h, to za mało, wiem, że macie 'prywatne' życie, ale to trochę denerwujące, jak tacy gracze sobie latają w górę lub biją z odległości 10 kratek. Loganie jest nieuczciwe, a bany na 10 minut bez sensu, jak określił jeden z graczy 'zbanują cię na 10 minut, a potem nic'. 30 minut byłoby odpowiednim czasem, za loganie. Proponowałbym zmobilizować graczy, aby nagrywali tych cheaterów, bo mało kto, chciałby dzień marnować na nagrywanie. Ogólnie, tych cheaterów wcale się nie liczba nie zmiejsza, przychodzą nowi, a starzy grają na innych kontach, denerwując graczy.
Gracz~Sn1ck


#8
Jestem na tak by ban za logane był długi
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#9
powiem tak: logam tylko gdy jest cheater,nie chce tracic roznych cennych itemow,wiec logam,ale tylko w dobrych celach,za log? powinien byc 20 min,15 log = 1 H 100 log w dzien <malo mozliwe> - ban 3H <tylko przyklady podaję> czasem takie noobki logają ,zachwile kill i jeb log,to jest skrzyżowanie tchórza z noobem,powinno byc takie cos, ze jak sie jest w walce nie jest mozliwosc logu
#10
Już nie można logać ;p

//Zamykam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości