Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forgus[WŁAM NA KONTO:nie pamiętam emaila]
#1
czy mozna jakos Właścicielu ppodam 2 stare hsla te początkowe a ty powiesz jakie jest teraz lub zmienisz na stare ok? bo jak mi sie włamano
to chce zebym mogł grać dalej na tym serwerzxe mcsurvi.pl jako nick Forgus nie jako Mendroy miałem super dla mi żeczy6 na rpg i gta straciłe przez włamanie prosze
o pomoc  Undecided
#2
To ja bym proponował włamać się na swoje własne konto; p

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#3
chciałem ale nie wiem jak xDDD znasz jakąs stronke do włamywania sie bo włamie sie tyl;ko na swoje konto i tylke xD
#4
To polecam wujka google lub yt. Tylko pamiętaj że włamanie się na konyo jeat zabronione prawnie; więc taka sytuacja jak z włamem do wlasnego domu(dziwne ale ktoś trafił za to za kratki o.O) ;p
Także jeżeli to nie twoje konto to lepiej się nie włamuj. I tK samo niole polecam zabaw z innymi kontami. Bo mogą cie znaleźć po ip (dość przydatne)

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#5
moje konto moje nie obawiaj sie xD jakiegoś goscia z t i poprosze o wlam oczywiscie bez filmiku i podania hasla a ja zmieine xD chyba legalne bo mam dowod ze to i tak moje konto
podałbym haslo 1,2,3 wiec jak by ktoś nie uwieżył to czemu jakbym m8iał "NIBY,, włamać sie na te konto z tymi haslami to bym mogł włamac sie też na obecne gdybym sie włamywał
na te konto xD
#6
A nie podawałeś Emailu? 


#7
1. Ma email ale nie pamieta hasła
2. Nie polecam proszenia innych o włam, lepiej samemu.

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#8
nie nie pamiętam tylko ktośsie mi włamał i zmienił ;/ a emaila zapomniłem
#9
moge podać moje hasla 3 stare a i tak zmienie kiedy uwiezycie o włam na moje konto ;/
pierwsze hasło. Forgus
drugie hasło. kobra
3 hasło. ForgusMaciejHaslo
xD takie hasla chcce zmienic
#10
bo na inne ustale jakie hasło ok? logi można sprawdzić!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości