Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#41
1.NICK: NoHaxJustArchery.
2.WIEK:13
3.Sport,Gry,Mc,Nauka Itp.
4.W mc gram od 2010 r.A na servie 1-2 lat.
5.Skyblock.
6.Skyblock.
7.Co dziennie 5 godzin.
8.Narazie nie pomagam graczom na skyblock takie info,itp.
9.Bo pomagam graczom jak czegos nie wiedzol itp,i jak zostane moda bede pomagal graczom na servie i forum,staram sie 1 rok o range Sad.
#42
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
■ Prefix o Rangę : [Jr.Mod] LeaMagEisbaeren
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
■ Twój nick: LeaMagEisbaeren | Julka
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
■ Wiek: 14,5
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
■  Zainteresowania: Moim najdłuższym hobby było granie w koszykówkę, zdobyłam dużo osiągnięć ale czasami tak bywa że jedna osoba jest w stanie wszystko zepsuć i zaprzepaścić. Obecnie chodzę na siłownię i  w wolnych chwilach gram w ping-ponga. Uwielbiam śpiewać i grać na gitarze, powoli też zaczynam sobie brzękać na ukulele. Od ok. 5 miesięcy interesuję się rysowaniem graffiti oraz formą graficzną rysunków. Jestem osobą z dużym poczuciem humoru czasami nieśmiała ale początki bywają trudne. Uwielbiam zwierzęta, nie do końca osobiście ale powiedzmy że mam psiaka. Interesują mnie również ciała zmarłych, co się takiego z nimi dzieje i mam nadzieję, że będę w przyszłości miała do czynienia z  taką pracą. Wielbię ortografię. Moje doświadczenie z minecraft’em jest dość długie, znam podstawowe pluginy, lubię czasami sobie coś pobudować moje prace można zobaczyć na freebuildzie a także przejść na mój profil i zobaczyć moje mechanizmy, które znajdują się tutaj.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
■ Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? : Od mniej więcej 4-5 miesięcy.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

■ Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Rangę tą chciałabym uzyskać na trybie SkyBlock+.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

■ Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu?:  Najwięcej czasu spędzam na tybie freebuild, skyblock+,pvp classic, skywars.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

■ Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?: Jestem w stanie poświęcić w dni robocze do 4h, w weekendy i z racji tego że zbliżają się już wakacje nie cierpię słońca więc zapowiadają się długie dnie ale co do konkretów to trudno mi określić w tej chwili.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

■ Czy coś do tej pory zrobiłaś dla społeczności McSurvi.pl?: Dotychczas zgłaszałam ludzi, robiłam malutkie evenciki o własnych siłach dla graczy polegające na rozrzucaniu rzeczy na start i takie zagadki gdzie gracze mogli wygrać pieniądze na początek grania lub aby podwyższyć stan konta graczy ze stażem. A także znalazłam bug na skyblock+
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Bug-B%C5%82%C4%85d a właściwie mam jeszcze jeden http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Kolejny-B%...C4%85d-Bug.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

■ Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Uważam iż będą godną osobą aby posiadać takową rangę na waszym serwerze, będę banowała graczy za łamanie regulaminu a także karała za naganne zachowanie wobec  innych.  Całą swa uwagę będę przywiązywała do chatu. Pomagałabym w organizacji eventów, gdyby była potrzebna jakakolwiek pomoc, biorąc wszystko z całokształt zależy mi na pomocy w  rozwijaniu  serwera.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

~~Dziękuję.
[Obrazek: Iu3bIy.png]
#43
Twój nick na serwerze: KacperS2
Wiek: 18lat
Zainteresowania: komputery i kobiety
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od zaraz
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? FreeBuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: SkyBlock FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: caly dzien
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? nic
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? jd
#44
Twój nick na serwerze: GhastGM
Wiek:15 
Zainteresowania:Interesuje się sportem dokładnie piłką nożną i siatkówką (ale bardziej piłką nożną) lubie informatyke ale głównie grać na komputerze i grać w minecraft i w lola
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Za chwile wbije na serwer ale spokojnie nad robię (Jestem takim nolifem który nie ma życia i gra 24/h)
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Na survivalu bardziej bym chciał nadzorować bo myśle że dłużej bym na nim grał ale też moge na skyblocku Smile
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Na tym serwerze ogólnie to myśle że dużo bede grał na survivalu ale też skyblocku
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Ooo panie ja bym grał z 8 godz spokojnie no chyba że bym gdzieś jechał to mniej
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie nic nie zrobiłem wystartowałem do rekrutacji bo sznajpier powiedział że jest rekru
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Powinniście mnie wybrać bo bardzo dużo gram i lubi pomagać graczom znam dużo komend i wiem co robie Smile
#45
Twój nick na serwerze:Hir0
Wiek:17
Zainteresowania:Interesuję się ogólnie grami, też sportem głównie piłka nożna i kobietami (165-wzrostu, brunetki).
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Nie długo ale spodobał mi się wasz serwer
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?Najlepiej było by na każdym ale gdyby nie było takiej możliwości to sami wybierzcie.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Przetrwanie
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:2-3h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Jeszcze nie ale mam zamiar zacząć. Big Grin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Ponieważ jestem pomocny, nie jestem kłótliwy, dobrze rozwiązuję konflikty, lubię pomagać, chcę pomóc serwerowi.
#46
Video 
Cziter złapałem go na Serwer JAIL C:\Users\User\AppData\Roaming\.minecraft\screenshots[/img]
#47
Twój nick na serwerze:  __Kamilus1899__

Wiek: 14
Zainteresowania: kolarstwo MTB ,gry komputerowe
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 2 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Chciałbym nadzorować serwer Skyblock+
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Skyblock+
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od poniedziałku do środy około 1h,czwartek - nie mogę piątek-4-5h ,Sobota oraz niedziela 3h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak wychaczyłem grupę włamywaczy na czyjeś konta.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem odpowiedzialny i zawsze dotrzymuję słowa. Miałem własny serwer więc komendy na pluginach szybko ogarniam . Bardzo chciałbym zostać moderatorem na tym serwerze gdyż nadal jest dużo cheaterów i trzeba ich wygonić.
#48
Twój nick na serwerze:  Belfegor


Wiek: Mam 32 lata.


Zainteresowania: Interesuję się sportem, moim ulubionym jest koszykówka, ćwiczę ją od 3 lat. A także lubię muzykę najbardziej polski metal. Ulubionym zespołem jest Kabanos.


Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od nie dawna, dokładniej od 30.05.2016, ale już oswoiłem się z serwerem i poznałem kilka osób.


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Chciałbym zaopiekować się trybem PVP classic.


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na PVP classic.


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Ile bym musiał. Mogę wejść kiedy mam czas, czyli prawie zawszę, ponieważ aktualnie nie mam nic innego do roboty.


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak zgłaszałem cheaterów i inne łamiące regulamin osoby dla członka ekipy serwerowej Sznajpera202.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę że nadaje się na te stanowisko, jestem odpowiedzialny i lubię prace w zespole. Umiem rozpoznawać cheaterów, ponieważ sam byłem cheaterem Big Grin. Myślę że spodoba wam się moje podanie i mam nadzieje że ocenicie je pozytywnie. Smile


Pozdrawiam Belfegor Smile
#49
[b]Twój nick na serwerze: ilucak
[b]Wiek: 16
[b]Zainteresowania: informatyka programowanie
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:2-4 tygodnie
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? FreeBuild 1.8
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4-5 H
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jak narazie nic ale jako mod chcialbym pomoc wiele razy.
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Poniewaz chcialbym pomoc admina zeby az tyle nie robili. Slucham uwaznie, staram sie pomagac jak moge. Bylbym bardzo pomocnym budowniczym. Ponadto wykrywal bym u ludzi X-Ray'e i inne haksy. Mam dodatkowo duzo fajnych pomyslow na server.
Polecam sie!
#50
Twój nick na serwerze: Kostek157

Wiek: 13 lat

Zainteresowania: komputery, gry komputerowe, motoryzacja

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od miesiąca (nie pamiętam dokładnie kiedy zacząłem)

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Jail, Freebuild, Skyblock

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Jail

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: zależy kiedy (średnio 1-2 godz)

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Napisałem błędy bugów na Easy Jail

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem miły, uprzejmy. Pomogłem wielu osobom, mam nadzieję, że będąc tym, o którego się ubiegam będę dobrze służyć serwerowi


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości