Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Syf na syfie ;\
#11
Ale po tym filmie ...

Nie dostałeś degrada?
#12
Film nagrałem sam z chęci, degrada dostałem bo sam chciałem, miałem dosyć już tej dziecinady: "Southpark nie umiesz banować" "South weź się lecz, degrada Ci" Ogólnie tego typu rzeczy...
#13
Czyli będziesz startować?
O ile bd rekrutacja.
#14
Powinni mnie przyjąć bez rekrutacji, po co kolejny raz pisać podanie skoro znają moje możliwości ogar. Jak już pisałem, to ode mnie nie zależy, jak nikt nie będzie chciał żebym wrócił to nie wrócę, tylko żal mi graczy którzy grają uczciwie. Zrobią jak zechcą, decyzja należy do administracji, ale raczej już nie będę miał rangi, więc nie ma szans.
#15
(19-04-2016, 11:08 AM)NieustraszonyPL napisał(a): Zgadzam sie, zawsze jakiś cheater jak sie pisze żeby wyłączał cheaty pisze "Ale ja nic niemam niemam cheatów" tak w tym stym stylu

Dokładnie tak już jest, co zrobić. Jedynym rozwiązaniem żeby pozbyć się tego gówna na aurze jest przywrócenie mnie do administracji, ja się w tańcu nie pierdziele.
#16
Ale było też wiele skarg na cb. a i proponowałbym przywrócenie banów na ip bo coraz więcej mulciaków jest! Na anihilacji dziś 5 cheaterów było! Jeszcze jest problem z banowaniem obraźliwych nicków bo plugin zmienia nazwy aby nie było przekleństw.

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#17
Mówicie o trybach typowo PvP...
A jest jeszcze SkyBlock gdzie cheaterow jest tez duzo.. dzis jak nagrywalem sie z nimfo sam widzialem z 5.
A co mowi administracja? Wbijam codziennie. Co prawda Miluji wbila dzis, ale na pare sekund. Pozdro
I tak wkoncu ten serwer walnie...
#18
Anihilacja też ma coraz więcej. (Dziś to z 7 widzialem) wogule to ile jest teraz aktywnej administracji???
(Bo chyba z 4)

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#19
(19-04-2016, 09:22 PM)_szumielxd_ napisał(a): Anihilacja też ma coraz więcej. (Dziś to z 7 widzialem) wogule to ile jest teraz aktywnej administracji???
(Bo chyba z 4)

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)

Z tego co widziałem to chwilkę Sznajper i Miluji. Inna sprawa mnie, no ale nikt mnie nie chce więc co ja tutaj będę pisać. Serwer upada, ludzie odchodzą i banan poczuje to mocno pójdzie mu po kieszeni, zapewniam Was, że na pewno zrobi porządek w tym syfie i postawi do pionu tych "administratorów". Pozdrawiam Wink
#20
W sumie to banan też psuje serwa. Z resztą on nawet pewnie nie pamieta o jego istnieniu

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości