Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Syf na syfie ;\
#1
Witam, w tym wątku chcę poruszyć temat mniej więcej graczy jak i administracji.
Na pvp classic jest mnóstwo cheaterów może by ktoś wbił? jeden za drugim. Nie da się kompletnie grać a jak już ktoś wbije to pobanuje 5-10 cheaterów i uważa że to już koniec i wychodzi. Wiem, dobrze że w ogóle pobanuje ale zrozumcie to za mało.. Jak serwer ma być stabilny i zadbany to musicie bardziej się przyłożyć.
Niby na rekrutacji każdy był taki dobry że będzie na serwerze przynajmniej tą godzinę no tak.. Na początku gdy ktoś się dostał tak 3-10 pierwszych dni całkiem sporo pobanował.. Ale później już dał sobie spokój i przestał. I to już mówię do całej administracji, na początku byliście bardzo aktywni. Dużo banowaliście itp.. Ale to były jeszcze wasze początku teraz gdy już się oswoiliście kompletnie zaniedbaliście serwer. Nie mówię o wszystkich ale jednak o tej większości..
Wiem, wiem też pojawi się mnóstwo komentarzy typu " ale oni mają życie prywatne !!! "..
Tak wiem, życie prywatne. Ale nie chodzi mi o to żebyście byli 24/7 na serwerze tylko chociaż te 2h ..
Bo naprawdę nie da się już grać, wbijesz cheater. Dla was pewnie wydaję się to tak " ale to tylko gra wyluzuj " tak, ale jednak są też przy tym emocje a że wy jesteście w administracji to się nie denerwujecie bo na pvp cheater was zabije to go zbanujecie i wiecie że macie z głowy. A my nie mamy dostępu do tej komendy więc nie zrobimy podobnie tylko musimy się męczyć.. A nawet gdy zmienimy arenę to i tak jakiś cheater i tak tam będzie! tak w 100% wszystkich się nie pozbędziecie ale chociaż troszkę !! czy to tak wiele??
" Jak za dużo cheaterów to nagrajcie i wstawcie na forum " dobra, ja już się do tego zastosowałam. Ale mam dosyć jak i inni robić coś za was ;\\ tak trochę brzydko to zabrzmiało przepraszam ale teraz panują we mnie nerwy.
Skoro nie macie czasu na serwer bo za dużo życia prywatnego to po co się zgłaszaliście na rangę ?!
Jak jesteście zajęci życiem prywatnym bądź jakimiś innymi serwerami (ms) to idźcie się zająć tymi sprawami i zróbcie miejsce w administracji dla innych !! wiem piszę ten wątek bardzo.. Hmm.. Nerwowo.
Ale jak mam się inaczej zachować jak to już po prostu mnie przerasta.

*Zwracam się do graczy*
Drogi graczu, jeśli widzisz jakiegoś cheatera to nie myśl sobie " on może to ja chyba też!! dam mu tak popalić ! " nie nie nie.. Bo później tak się dzieje że są wątki typu " proszę o ub Sad " cheatów zawsze będziesz żałował.. A teraz ci coś powiem, na pvp classic miałam znajomego który wpadł na taki pomysł że zainstaluje sobie cheaty ale odpali je tylko w momencie gdy będzie się klepał z cheaterem, na innych graczach ich nie używał.. Ale z czasem stało się, klepał się z cheaterem odpalił nie w tym momencie i został zbanowany a ten drugi cheater  nie.. ;/ (już tak ale po długim upływie czasu)
Więc.. Proszę cię, jeśli widzisz jakiegoś cheatera.. Wyluzuj, bo nie warto.. Cheaty ci w niczym nie pomogą.
Będąc cheaterem jesteś FK. Taka prawda.. A jeśli nie masz cheatów to uwierz nawet jeśli byłeś zabijany miliony razy to i tak jesteś koxem bo ty grasz uczciwie a to jest najważniejsze ! Smile


Nie pisałam tego wątku aby was urazić (administracji) lub coś ale aby was zmotywować do dalszej pracy. Bo tak być nie może ;/
#2
Uuu... C:
Troszkę wygarnęłaś, no ale to prawda.

Może ja się wypowiem.

Wiadomo , najwięcej cheaterów jest na trybach z PvP. I jest tak , że raz na jakiś czas wbije sobie jakiś członek administracji i coś robi. Czasem banuje , czasem na z/w , a czasem wbija na tryb zbanuje jedną osobę i wyjdzie z serwera. Popatrzcie na to z takiej strony:
Serwer jest na 3000 slotów? na serwerze jest góra 600/700 ludu. Z czego 1/4 lub 1/3 to Cheaterzy.
Więc jak administracja , w której jest nwm:
(Omexia , TiTeczek , Patriko , xMiluji , Piotrovsky , Misterek , Marcel , może kogoś zapomniałem.)
jest 7/8 osób ma sobie poradzić z taką ilością nieuczciwych graczy?

Wiadomo była rekrutacja. Kilka osób się zrekrutowało , ale i tak nadal jest mnóstwo cheaterów.
Wchodzę na PvP - cheater
Sky Wars - Cheater
Anichilacja - Cheater
Ile można? ;_;


Każdy forumowicz wie , że można zgłosić cheatera w postaci filmiku lub czegoś innego.
Ale mnie już wku*** to ciągłe nagrywanie i publikowanie jak i tak nic z tego nie będę miał.
Mówię o sobie , nie o Nalii , Luce , Nysii , Darii czy kimś innym.
Po woli kończy się moja cierpliwość. Cheaterów mogę zgłaszać , no dobrze
tylko ile te filmiki zżerają mi miejsce na Dysku. Radzę przyjąć paru sprawdzonych graczy , typu
Miss_Luka czy Nalagx35 , żeby się pozbyć chociaż jakieś części Hakerów.

Nie chciałem nikogo obrazić pisząc ten post ^^


#3
*Administracja*
Spoko rozumiem. Nie będę się wykłócać że coś źle. Każdy ma tzn. Możliwość wzięcia 'urlopu' o każdej chwili ale nie codziennie. Jeżeli po powrocie kogoś aktywność się nie poprawi, zrobi miejsce dla innych. Banan robi GTA. Po tym będzie zajmowanie się mcsurvi. Czyli wgranie AC na PvP Classic, dodatkowego trybu (może) i ogólnie rekrutacja, sprawy administracyjne. Potrzebujemy też ludzi, którzy siedzą na wyznaczonych trybach:
-Anihilacja
-PvP Kits
Nie będą się wszyscy gnietli na jednym. PvP Classic jest zwykle obowiązkowe wejście, więc nie trzeba nam tam wszystkich.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#4
Bany IP były. Ostatnio zrezygnowaliśmy. Po miesiącu (dynamic IP adress) miałem bana za cheaty bo przydzieliło mi kogoś IP. Zrezygnowaliśmy.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
Gdzie nie wejdziesz tam cheater i rzeczywiście przyda się więcej uwagi bo ja lubie pvp ale nie moge grać bo co chwila ,,Kill aura". Popieram też inne wpisy że dużo cheaterów i tak dalej ale na różnych pvp gra coraz mniej osób z tego powodu że ciągle cheaterzy. I jak tak dalej pójdzie to na pvp bedzie sie klepać tylko dużo cheaterów błagam zróbcie coś.
#6
Zawsze jest Southpark... Smile
#7
Chyba *był =)

No chyba , że He Come Back ;D
#8
No Comeback zależy :Vv Mnie to rybka, jednak wiedziałem że tak będzie. Jak odejdę to potem też ktoś odejdzie i ogólnie miałem rację, bo widzę że serwer upada coraz bardziej w dół ;x
#9
Troszkę ;c
Ale wkrótce powinna być rekrutacja i na pewno ktoś się załapie =)
Wątpię , że będziesz startować...
A z tobą liczba cheaterów zmalała i to o ile ;]
#10
Nie ode mnie zależy, fakt faktem że szkoda mi graczy bo w sumie gram na tym serwerze prawieże od samego początku gdzie jeszcze _piorun_ go założył. Jeśli ktoś będzie chciał to mogę wrócić, ale zapewne będzie tak jak wtedy "Southpark źle banujesz, jesteś debilem! Bana i degada Ci parówo!" Lub coś tego typu więc pozdo. "KAMBEK" zależy od rang wyższych tzn od TiTeczka, Omexii itd, ja tutaj wiele do gadania nie mam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości