Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UsualTax3Mistrz Pvp
#1
mrskoneczny mial propozycje aby ten , ktory ma najwiecej kili , mial prefix "MistrzPvP" . nwm jak wy ale wedlug mnie dobry pomysl . a teraz cos mojego : moze mozna dodac do lucki blokow jakies super dropy np full enchanp luk , ale za to szansa to 0,01%? dziekuje i pozdro
Odpowiedz
#2
i jeszcze gosiiia proponowala aby dodac obsydian do sklepu lub sklepu vip , tez dobry pomysl!

maly spam ale nastepny pomysl od idzer0 , aby byly powiekszone wyspy i pomysl idzer0 i moj aby mozna kupic biom na wyspe np za 10000$ biom taiga itd .
Odpowiedz
#3
Tylko kto będzie zmieniać co chwile prefix gracza co ma najwięcej killi ? Smile
Można zrobić tygodniowe prefixy z tym.
Odpowiedz
#4
Nie byłoby problemu, żebym ja codziennie zmieniała, no ale tak jak piorun napisał, nie byłoby to co chwilę tylko raz dziennie c;
Odpowiedz
#5
Bardziej bym proponował zrobić tygodniowo. Co tydzień resetować statystyki pvp i co wikend by zostawała wyłoniona osoba jako mistrz PVP Smile
Odpowiedz
#6
Okay, okay, nie będę się upierać ^^
Odpowiedz
#7
Propozycja ode mnie:

Walki na punkty co tydzień albo co miesiąc. Osoba z największą ilością punktów dostaje prefix Hero(np żółty/złoty).
Gdyby dało się jakoś podzielić na klasy, typu łucznik, wojownik oraz druid, czy alchemik, buffer/enchanter albo "cuś". Dużo kombinowania, ale jednocześnie sporo zabawy.

Jeśli co miesiąc:
Walki 1x1 piątek-niedziela*
W ostatnim tygodniu walki klasowe, potem najlepszy z danej klasy dostaje prefix Hero.
*obowiązek uprzedniego zapisania się.
Hero może dostać dostęp to jakichś ekskluzywnych instancji albo coś lub też kiedy padnie nie traci itemków.

Jeśli co tydzień:
Nie mam pomysłu.

W sprawie dodatkowych wysp/biomów:
Super sprawa Wink Pytałem już kiedyś w innym temacie.
Również fajnie było by mieć kawałeczek netheru albo, żeby chociaż wykorzystać ten portal Wink

Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
tak mysle ze dobry pomysl z tym tygodniowym mistrz pvp dziekuje Wink co do idzer0 to nie podobaja mi sie walki 1 vs1 ale to tylko moja opinia xD
Odpowiedz
#9
1vs1 daje więcej szans na wyrównane pojedynki... Bez żadnego: "Ej ty, soj?" (btw może by tak napisać sojusz? Ciągłe czytanie chatu: soj soj soj, zaczyna porządnie wku****ć.)

W gronie zapisanych osób będzie losowanie, kto z kim ma walczyć oraz losowanie areny na której będą walczyć.

Do tego można by dorzucić:
- brak możliwości jakiegokolwiek teleportu (w tym marry home, itp) do końca walki (wyjście z gry = przegrana)
- wyłączenie tracenia itemków podczas tych walk

Stworzenie areny PVP grupowego (takiej jak jest aktualnie), jeśli ktoś będzie chciał się ponaparzać.
Stworzenie kilku aren do pvp grupowego, ale na zasadach jak na mob arenie. Gracze tworzą party lub też mogą być losowani i dzieleni między każde party.

Przykładowe areny(zarówno 1v1 jak i dla grup):
- Otwarta (płaska arena, bez żadnych osłon)
- Netherowa (forteca albo teren otwarty)
- Podwodna (pod szkłem)
- Dungeon (jaskinia)
- Forteca (taka jak ta z portalem do Endu)
- Koloseum
- Aerial (wysoko w powietrzu)

Mnóstwo pomysłów na takie areny można znaleźć Wink

Wydaje mi się, że taki system może również przyciągnąć graczy, z racji unikalnych rozwiązań Smile
Odpowiedz
#10
Jeżeli gracze będą chcieli pojedynki 1vs1 to nie ma żadnego problemu aby dodać.

Plugin jest gotowy jak i 5 aren Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości