Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ReiserPVPNiesłuszny Ban
#1
Witam,

Opowiem od początku.
Wczoraj zostałem zbanowany przez Omexie za cheaty. Kupiłem unbana i wyczyściłem komputer z tego świństwa. Dosłownie przed chwilą zostałem zbanowany na swojej działce za cheaty przez Vivoxa. Nie posiadałem wogule cheatów, a dostałem bana bez żadnych podstaw na swojej działce.

Proszę mi wyjaśnić, dlaczego zostałem zbanowany tak naprawdę za nic. Nie posiadałem cheatów.

Jeżeli potrzebujecie dowodów mojego unbana to proszę pisać poniżej.

Pozdrawiam Administracje MCSURVI.
#2
Eeee. Potrzebujemy dowodów.
Niech się najlepiej wypowiedzą ci, którzy cię zbanowali.
God's Not Dead

koteł ^u^
#3
Za pare minut dodam zdjęcie.
@edit
Info:
1) Data wysłania sms: 3.11.2015
2) Godzina wysłania sms: 14:11
3) Treść wysłanego smsa: MCSBAN.ReiserPVP
4) Numer telefonu z którego wysłano sms: (W razie co podam na msg)
5) Serwer na którym zamówiłeś usługę: MCSURVI
6) Tryb: PVP1
7) Twój nick na serwerze: ReiserPVP
Zdjęcie:
[Obrazek: 91ad807c111ba2b5.jpg]
#4
Kolego, nie zbanowałem cię na działce tylko na pvp za "cheaty" . Nie dość, że miałeś przepięknego antyknocka to jeszcze używałeś killaury...
#5
To jest jakaś okrutna pomyłka. Ja stałem na działce i pakowałem moje zdobycze. Nie oskarżaj mnie, o to czego nie zrobiłem. Musiało ci się pomylić. Gdy wpisywałeś nick to nie wcisnąłeś Taba?
#6
Heart 
No to ja chyba nie mam tu nic do powiedzenia.
Złamałeś Regulamin posiadając cheaty, to zbanowałam Cię. ;p
#7
Wiem,
I żałuję tego.

To jest nie fair, że wczoraj zostałem zbanowany za to czego nie zrobiłem. Nie wiem czy to jest jakaś zemsta czy pomyłka. Wierzcie mi lub nie, ale ja na arenie wtedy nie byłem. Oczywiście Omexia ma rację, wtedy (podkreślam 'wtedy'), że posiadałem na waszym serwerze nielegalne oprogramowania ułatwiające rozgrywkę (jednym słowem cheaty), ale teraz zostałem zbanowany bez żadnych podstaw, bo stałem na swojej działce.
#8
Heart 
No wiesz, zawsze mógł przyuważyć Cię wcześniej, a zbanować chwilę później, jak już byłeś na tej działce.
#9
Jakim cudem?
Gdy on wbił to powiedział ' Siema cheaterki...' I nie dokończyłem czytać a tu ban.
Nie wiem czy wiesz ale gdy wpiszesz w chat pierwszą literę np. R i naciśniesz TAB to wyskakuje ci cały nick. Gdy naciśniesz drugi raz to pokazuje ci inną osobę. To pokazuje alfabetycznie, więc mógł zbanować mnie przypadkiem a tak naprawdę o co innego mu chodziło. Jak nie rozumiesz to wytłumaczę Ci inaczej.
Niestety Vivox napisał, że zbanował mnie nie na działce tylko na arenie, więc jakim cudem Omexia?
Ja tam byłem ok. 10 minut. Bo odszedłem na chwile od kompa (długa historia).
I gdy przyszedłem wypakowałem koksy, które zdobyłem i akurat pakowałem silki do swojego eq i nagle wyrzuciło mnie z serwera.
#10
Heart 
A może był na Vanishu, wypatrzył cheaterów, a następnie się przywitał? ;>
Dobra, mogę tylko przypuszczać jak było.
Najlepiej niech się Vivox wypowie i tyle.
Mój udział w tym wątku się zakończył. 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości