Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pucek77ban za nic, dostalem go gdy wogule nie bylo mnie od dłuższego czasu na serwie
#21
Oki... A wlamu nie mialem i na tego maila (administracja@mcsurvi.pl) już wyslalem wiadomość.. Ej co ty takie dziwne dajesz na końcu? "wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)" xD
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#22
Bo z tapatalka mam taką sygnaturkę, luka tez ma

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#23
Aaa xd ej a banan to kiedy wraca? Jak wie ktos to plsss niech powie
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#24
.... Banan wraca w poniedziałek. Czytaj co pisze.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#25
A fakt, sry i thx
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#26
Ja będę we wtorek albo w środę, tak tylko dla info ^^
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#27
Hej... Mam pewna teorie na temat mojego Bana: Ostatnio mój kolega zauważył na mcsurvi gracza pucek7 (ja jestem pucek77) i gdy znalazł go na expowisku zadawal takie obrażenia jakby miał aurę (na aurę ss nie mam ale ze gra to juz mam) i ktos mogl się pomylić bo ostatnio czytałem że admini wpisują 3-4 lirterki a potem wciskają TAB i może ktos się pomylił...
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#28
Eee jak dodać ss do odpowiedzi?
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#29
Pucek. Zbanował Cię banan. A bana za cheaty da się zdjąć.. To nie normalny. SS, na hosting typu imgur.com upload i wyślij link.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#30
Ty no nwm... Eh ale skoro zbanowal mnie banan jak mówisz to on się chyba nie przyda..
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości