Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pucek77ban za nic, dostalem go gdy wogule nie bylo mnie od dłuższego czasu na serwie
#11
Wysłałeś teraz? Czytaj co pisze. Banan jest na wyjeździe. Jak będziesz czekać to się nie dziw.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#12
Widzę często pucka na serwie... To bardzo dobry i miły gracz, nie raz mi pomagał i nigdy nie widziałem jak popełniał coś złego
Proszę o ub dla niego
#13
Proszę o unban dla pucka77 on nie zrobił nic złego to bardzo dobry gracz pomagał mi w wielu rzeczach to bardzo dobry i miły gracz.
#14
I co że będziesz to pisać skoro Banan prosił o kontakt?

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#15
Ze ja mam się skontaktować z bananem?
Wysłałem na admi@mcsurvi.pl wiadomość to oto chodziło?
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#16
Om titiczek juz czytam
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#17
Dostałem Bana za nic... 3 lipca normalnie sobie gram jak człowiek z XxmalarxX i 870
(mogą potwierdzić że grałem z nimi) i gdy kończyłem grać i wyszlem z serwa to nie dostałem żadnej wiadomości o zbanowaniu.
Po 4lipca (włącznie) już nie wchodzilem na serwer. Nie mam żadnych czitow bo zawsze gram uczciwie wienc nie wiem za co ten ban...
I pragnę dodać że gdyb zostałem zbanowany na forum nie było żadnych skarg/dowodów że popełniłem coś złego...
Pozdrawia pucek77
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#18
To tam napisałem, to samo co tu bo nwm co mam tam jeszcze napisać a na tym ub mi bardzo zależy bo mam tam wszystkie itemki
I kolegów... Nie chce tego tracić przez Bana o ktorym nic NIKT nie wie...
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#19
Gdy banan wróci (aktualnie sam jestem na wakacjach) niech ktos sprawdzi czy mam czity.
Ja będę gdzieś okolo za 3 dni
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#20
Pucek nikt prócz banana nie ma premisji do dawania Ub osobie zbanowanej przez banana ;-;
Dlatego masz napisać do banana, ale adres to chyba administracja@mcsurvi.pl
Chcę jeszcze dodać że pewnie miałeś włam na konto -_-
Więc poczekaj cierpliwie na powrót banana :c

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości