Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MichaleX_ProSkarga na szumielxd_
#11
Na wstępie dodam że nie potrzebuję żeby ktoś mnie bronił. Jedynym efektem jaki to daje jest niepotrzebny spam.

@MichaleX_Pro Widzę nadal chcesz sie w to bawić. Więc może znów przeanalizuję twoją wypowiedź.

(03-03-2018, 07:03 PM)MichaleX_Pro napisał(a): Dobra,dobra dobrze wiesz jaki jesteś nie powiem brzydziej bo nie chcem se problemów robić
Nie specjalnie bawię sie w samoocenę. Więc uznajmy że jestem niedoedukowany w temacie wiedzy o tym jaki jestem.

(03-03-2018, 07:03 PM)MichaleX_Pro napisał(a): ale ty... człowieku zachowujesz się jak byś był zły na świat
Tak to już bywa... wszystko jest winą świata.

(03-03-2018, 07:03 PM)MichaleX_Pro napisał(a): bardzo dużo osób na Ciebie narzeka
Wszystkich nie zadowolę, szczególnie że to co na pierwszy rzut oka widać, to tylko mały procent tego co robię.

(03-03-2018, 07:03 PM)MichaleX_Pro napisał(a): jeśli mam wymienić to napisz ale bedzie tego troche
A co ja NKWD żeby znać listę wszystkich osób, które mnie nie lubią i powoli wywozić ich na Syberię?

(03-03-2018, 07:03 PM)MichaleX_Pro napisał(a): jeszcze poszukam na Ciebie pare rzeczy, których znać nie chcesz bo mam wposiadaniu ssy i nie pisze tego w ramach jakiegoś szantażu odrazu zaznaczam.
To zamiast pisać puste wiadomości nie poparte żadnym dowodem, po prostu wyślij te screeny, żadna znajomość mi nie straszna. Może w końcu będę miał sensowny powód żeby się wypowiedzieć.

(03-03-2018, 07:03 PM)MichaleX_Pro napisał(a): Być może jesteś ogarnięty i i w tym nie zaprzeczam
Nie lubie sie oceniać

(03-03-2018, 07:03 PM)MichaleX_Pro napisał(a): popracuj nad emocjami i nie zachowuj się tak, że jako ważny członek administracji olewasz wszystko
Nie czuję się ważny, a tym bardziej wazniejszy od innych. Tak samo nie pokazuję emocji w swoich wypowiedziach. Taki mam styl wypowiedzi. I po 3 latach jestes pierwszą osobą, która postanowiła się na to pożalić.

(03-03-2018, 07:03 PM)MichaleX_Pro napisał(a): traktujesz graczy jak przedmiot
Traktujesz administracje jak przedmiot, jakim jest maszyna pracującą 24/7.

(03-03-2018, 07:03 PM)MichaleX_Pro napisał(a): rozwój serwera polega na tym, że nie tylko dbasz o sprawdzanie haxów ale musisz dbać o czat itd.
Gdyby tylko cziterzy i chat to były jedyne zmartwienia administracji...
W ciągu ostatnich tygodni nawet mało kiedy miałem czas żeby sobie normalnie pograć. Napewno nie będę jednocześnie naprawiać błędów na trybie i patrzeć co ważnego pisze gracz na chacie. W większości jest to spam różnego typu emotek i pytania o itemy. Gdybym jednak tak robił, to czas w jakim wykonywałbym daną czynność uległ by wydłużeniu co najmniej 10-cio krotnie.

(03-03-2018, 07:03 PM)MichaleX_Pro napisał(a): weź se to do serca xd.
Gdyby tylko coś z tego postu było tego warte...

(03-03-2018, 07:03 PM)MichaleX_Pro napisał(a): Big Grin Big Grin
#12
Rozumiem, że wszyscy macie tutaj dużo do powiedzenia, jednak chyba już wszystko zostało wyjaśnione.
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to proszę pisać w wiadomości prywatnej lub na TeamSpeak'u.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości