Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skillpvp123Nietypowy problem.
#11
No bardzo mnie ciekawi kto zna Cię na koncie brata.
Skype a serwer to dwie różne rzeczy.
No ręce opadają.
#12
Moze wszyscy? Pisalem na forum, pisalem na serwerze, w czym problem?

Edit : Wez sie wkoncu przyznaj, zadajesz jakies glupie pytania typu "kto cie zna na tamtym koncie?" wystarczy ze napisze i juz wszyscy mnie znaja ;D
Moze by ktos inny by sie wypowiedzial?
#13
Nie ma takiej potrzeby.
Oh Skill po raz kolejny próbujesz doprowadzić do zdegradowania mnie wypowiadaniem bzdur i wysylaniem wiadomosci ze skype? Znowu ?
Do czego mam się przyznać ? Żałosny wątek.
Nie umiesz sobie poradzić z problemami psychicznymi to nie przelewaj ich na innych a przedewszyskim nie kłam Bo to ci nie pomoże.
#14
W którym zdaniu Skill skłamał? I serio musisz rozpowiadać że nie lubisz go? I to jeszcze dlatego że powiedział że jakiś gracz brzydko wygląda? Ale ty tak na serio mówisz?
#15
Oj Ciasteg
Jeśli nie wiesz o co chodzi proszę nie wtracaj się.
To jest indywidualna sprawa między mną a skillem. Skłamał w tym ze odpowiadam na jego temat jakieś rzeczy całemu serwerowi i ze go wyzywaja na serwerze. Kompletna bzdura.
Nie rozumiem sensu tego wątku
#16
Taa.. A tygri, mix, bartez? Ciekawe skad to wiedza..
Moze nie rozpowiadasz calemu serwerowi, ale oni rozpowiadaja innym, inni jeszcze innym wiec na jedno wychodzi.
Ciasteg ma racje, gdzie sklamalem?
#17
Wytłumaczyłam wyżej.
A ty wytłumacz co ma na celu ten wątek ?
#18
Moze i niechce cie zdegradowac, ale przestan jakies glupoty wszystkim rozpowiadac.
A te moje "klamstwo" wytlumaczylem wyzej.
Jeszcze coś?
#19
Nie wypowiadam żadnych głupot o tobie wszystkim. A skoro twierdzisz ze tak jest daj dowody ;-;
Nie rozumiem co chciałeś zdziałać tym wątkiem.
Edit. Jeśli chcesz coś wyjaśnić pisz na pw. Wyjaśnimy tam na spokojnie zamiast robić niepotrzebny spam na forum.
#20
Ty serio jestes taka glupia czy tylko udajesz?
Ja ci tlumacze 20 razy w jakim celu istnieje ten wątek a ty wraz nie ogarniasz..
A skoro nie opowiadasz, to jak wszyscy dowiedzieli sie o moich "tajemnicach" skoro wiedzialas o nich tylko ty?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości