Ankieta: Powrót Chucka.
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
TAK
53.33%
8 53.33%
NIE
6.67%
1 6.67%
Sprzedam Opla.
33.33%
5 33.33%
Wstrzymuję się od głosu.
6.67%
1 6.67%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HameqPowrót Chucka_Norisa
#11
To ja dodam krystiana po liftingu!
Niemiec płakał jak sprzedawał

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#12
(23-12-2016, 03:07 PM)Egzey0 napisał(a): To już przechodzi pojęcie XDDDD ZA KOGOŚ ROBISZ ANKIETE? WIESZ JAK ON SIĘ MOŻE WSTYDZIĆ TERAZ? No cóż...

EgzeyO ja się zapytałem Chucka, czy mogę zrobić ankietę o jego powrót to on mi napisał : "rób co chcesz" więc wiesz ... nie wstydzi się ...
[Obrazek: 2cdbvo.png]
#13
Miałem kilka powodów , żeby odejść.
Jednym z nich było zerwanie z dziewczyną , ale to najmniejszy problem. Drugim było ciezkie pracowanie , tzn. gdy wbijlem na annihilacje , gracze zglaszali po 3/4 cheaterów , a ja , jako ze bylem moderatorem zaczalem ich sprawdzac. Tak bylo codziennie. Nie wiem kto opiekuje sie tym trybem i nie bede wnikal , ale najczesciej widzialem tak Nysia i Luke , ktora przewaznie afczyla. Nie chcialem harowac za w czy 3 osoby , wiec sie zdegradowalem.
Teraz troche tego zaluje , gdy widze tyle cheaterow na tym trybie. Chetnie wroce , jesli chcecie , ale ja tym trybem sie nie opiewowalem i pewnie nie bede.
AMENT


#14
Heart 
Zerwanie z dziewczyną i bycie w Administracji z gry? Jaki to ma związek co? Bo ja nie widzę.
Ciężkie pracowanie? Ty się zastanów nad znaczeniem słów, które używasz, bo gra to przyjemność, a nie ciężka praca. 
Nikt nie zmusza Cię do tego byś "harował", czas poświęcony dla graczy, jest tylko naszą dobrą wolą, a nie "Harówką".
"Nie wiem kto opiekuje sie tym trybem i nie bede wnikal" - Jako tako Administracja nie jest jakaś ogromna, by ktoś opiekował się tym trybem oddając całe swoje serce. Teraz po rekrutacji może łatwiej będzie porozdzielać poszczególne osoby na tryby. Naprawdę Chuck, nie myśl tylko o sobie, a zacznij patrzeć na całokształt. 

"Nie chcialem harowac za w czy 3 osoby , wiec sie zdegradowalem." - I tu możesz mieć rację.. jednakże, powiedz mi, bycie w administracji było dla: Ciebie, Serwera, graczy, czy dziewczyny? 
Naprawdę Chuck, zawiodłam się na Tobie. Awansowałam Cię z myślą, że naprawdę dobrze sobie poradziłeś jako Jr.mod i zasługujesz na wyższą rangę. Bo naprawdę widziałam postępy. Ty i Nysia byliście dla mnie takimi "małymi" Jr.modzikami, które się uczą. I naprawdę jestem pod wrażeniem postępów.
Mimo, że przy Twojej rekrutacji nie widziałam w Tobie tak "idealnego" jr.mod'a, to naprawdę się wykazałeś. 
Tylko, że w tym momencie, to co zrobiłeś, jest naprawdę nieprzemyślane, nie spodziewałam się tego po Tobie. 
#15
Omexia przy masz racji przy ,,Jednym z nich było zerwanie z dziewczyną , ale to najmniejszy problem'' bo dziewczyna nic nie ma wspólnego z grą.
Ale jestem za tym by czak wrócił był świetnym moderatorem długo grał na /vanish sprawdzał regularnie pvp kits chyba najczęściej i sky warsy
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#16
Ale to czy Chuck wróci czy nie to jest jego sprawa, a z tego co pisze on nie chce wrócić. Więc po jakiego grzyba ten wątek?
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#17
Przez klocki straciłem dziewczynę , więc coś się z tym wiąże.
Wrócił bym , ale wątpię , że po tej pochopnej decyzji mnie przyjmiecie.

Grałem dla dobra graczy. Sam kiedyś nim byłem i wiem jak to jest grać przeciwko cheaterowi.
Dlatego też , sprawdzam graczy na Anihilacji , a jeśli mnie ktoś poprosi o wejście na tryb , chętnie to uczynię.

Nie myślę o sobie i nigdy nie myślałem , bynajmniej w klockach. Wszystko robiłem na dobro graczy.


#18
Heart 
Przez klocki dziewczynę? Śmieszne. Naprawdę. Zabawne. 
Jakie czasy nastały by tracić kogoś przez grę, płakać się chce. 

Ja już nic nie wiem, idę do Banananananananana. 
#19
No właśnie. Nic nie wiesz.... ;_;


#20
Stało się. Juź nic nie poradzę , że się na mnie zawiodłaś. Jedynie co mogę zrobić to przeprosić wszystkich graczy i ekipę Administracji. W sumie to nie wiem po co ten wątek. Mój powrót raczej zależy ode mnie , a nie od was. Czytając to co napisał snow , już nie wrócę na to stanowisko.

Wątek do zamknięcia.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości