Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#11
1.Mój nick na serwerze: Jakub178
2.Wiek: Mam aktualnie 13 lat w lutym 14 Smile
3.Zainteresowania: Sporty ekstremalne motocross, piłka nożna, ręczna.
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Gram od około 1,5 rok
5.Który tryb chciałbyś nadzorować , gdzie chciałbyś otrzymać JrModa: JrModa najbardziej chciałbym otrzymać na trybie GTA spędzam tam bardzo dużo czasu.
6. Na jakim trybie spędzasz najwięcej czasu: Aktualnie spędzam najwięcej czasu na GTA,freebuild.
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W tygodniu 2-3 godziny dziennie w weekendy więcej.
8Czy coś do tej pory robiłeś dla społeczności McSurvi.pl: Zgłaszałem cheaterow i starałem się pilnować kultury na chacie na różnych trybach.
9. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: Myślę, że mogłbym zrobić dużo dla serwera banować cheaterów, pilnować kultury itd. Jestem też osobą otwartą i koleżeńską. Jestem na serwerze codziennie lubię dobrą zabawę. Jestem spokojny opanowany kulturalny nie lubię niesprawiedliwości np. na czyjąś korzyść.                              
                                                                                                                          Pozdrawiam Jakub178 Smile




                                                                                                                         
Pomogłem? Daj repke Big Grin
[Obrazek: tgEkA6l.gif?1]


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016! - przez Jakub178 - 21-05-2016, 10:35 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości