Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XxMisioxXProblem z administracja.
#2
No jeśli na to też chcesz odpowiedź, to ok.
Cytat:Jednak po prawdzie jedyne co zostało rozwikłane to tajemnica graczy z dziwnymi nazwami, którzy według was są jedną i tą samą osobą. 
Graczy czy Ciebie na tych wszystkich multikontach? Już myślałam, że gdy wkleje kawałek Twoich multikont to sobie dasz spokój, ale jednak nie.
Zacytuję jeszcze to co napisałeś w skardze na Kacpra 
Cytat:Zauważyłem na forum dość komiczną sytuację, związaną z NAJLEPSZYM moderatorem mcsurvi.pl w historii. KacperP0L zbanował niewinnego stivka za zabijanie free killi, które się do niego teleportowały.
Zauważyłeś na forum, ale tak naprawdę brałeś udział w całej sytuacji i jeszcze próbujesz tak kłamać? Oczywiście nie muszę chyba wspominać jaki podpunkt został przez Was złamany. 

Cytat:Gracz nie mógł posiadać takiej wiedzy. Nie miał jak tego uniknąć, w jego oczach zwyczajnie zabijał innych, naiwnych użytkowników Naszego ulubionego serwera minecraft. 
Coraz lepiej Ci idzie to zmyślanie. 
Cytat:6262727 wykonał komendę /r Jak cos to wszystkiemu zaprzeczaj. 8.02.2021, 16:19:24

6262727 wykonał komendę /r Zeby nie sprawdzili w logach reszte obgadamy na discordzie. 8.02.2021, 16:19:13
6262727 wykonał komendę /r niesz. 8.02.2021, 16:18:59
6262727 wykonał komendę /msg dabki Zalatwilem bana temu LiscBaobabu jak chciales. Teraz Cie nie bede boostowal bo bana dosta 8.02.2021, 16:18:57
Wytłumaczysz to jakoś czy już sobie darujesz dalsze kłamstwa?
Cytat:Jeżeli dalej Kiciek37 będzie się bawić z Kacprem w greckich filozofów to raczej się nie dowie. 
Ja Tobie również proponuję przestać się bawić w
opowiadanie bajek. Za tą całą bajkę, którą próbowaliście dziś sprzedać, również bana otrzymacie na forum. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Wiadomości w tym wątku
Problem z administracja. - przez XxMisioxX - 08-02-2021, 08:16 PM
RE: Problem z administracja. - przez Kiciek37 - 08-02-2021, 09:16 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości