Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#30
Heart 
Witam Hola
1. Twój nick na serwerze:TheMaili
2. Wiek:17
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:lubię jeść w czym jestem dobry,grać w koszykówkę,grać na komputerze

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Na waszym serwerze jestem aktywny od dosyć sporego czasu ponieważ byłem również na nicku:TheMaili123 i grałem za czasów gdzie anhilacja istniała i była dosyć popularnym trybem.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Owszem.Tak mniej więcej 6h
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Owszem mam ,nawet z Kiciek37 zdarzyło się pójść na randkę i fajnie spędzić czas
7. Twój nick na Team Speak-u:TheMaili

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Creative,pvp kits oraz skyblocka
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? około 5h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam pvp kits podoba mi się ponieważ mamy różne kity oraz różne umiejętności co urozmaica grę.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem graczy i nie raz próbowałem pomóc w różnych rzeczach administracji
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?  Jestem osobą zaangażowaną,pracowitą oraz chętnie się uczę nowych rzeczy i dodam jeszcze że jestem helperem na serwerze medium hardcore

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Oczywiście pozbywać się osób które robią nie odpowiednie rzeczy oraz nie zdradzam dokładnie moich pomysłów co do dalszych działań na serwerze  mam nadzieje ze to rozumiecie.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
Znam języki obce Niemiecki,Angielski oraz troche Hiszpańskiego  umiem budować pisania skryptów się  uczę lecz jak wcześniej już wspomniałem lubię uczyć się nowych rzeczy



Pozdrawiam!  Heart


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020 - przez TheMaili - 22-12-2020, 12:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości