Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#21
1. Twój nick na serwerze: Astrrium
2. Wiek: 15
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Interesuję się tworzeniem grafik komputerowych, jak i piłką siatkową, potrafię dobrze grać. W wolnym czasie lubię siedzieć z przyjaciółmi na boisku.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Od 2019 roku
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Na tej tożsamości pierwszy raz się połączyłem 30.05.2020
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Jako tako mam kontakt z Kiciek37.
7. Twój nick na Team Speak-u: Astrrium

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Creative.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? do 3h.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam tryb creative, podoba mi się to, że można razem z przyjaciółmi budować. Tryb ten poleciłbym szczególnie osobą, które lubią budować w większych grupach w Minecraft.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Dobre pytanie. Myślę, że się nadaje, ponieważ posiadam duże doświadczenie, potrafię bardzo dobrze sprawdzić gracza pod kątem nie dozwolonych programów, znam regulamin, dobrze odnajduje się w tym co robię. Będąc zwykłym użytkownikiem staram się pomóc każdemu. Pomagam tak jak tylko mogę, jeśli sam nie umiem szukam rozwiązania w Internecie lub pytam inne osoby.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Nie mam zamiaru tutaj pisać, że porządek na chacie, czy tez zmniejszyć ilość cheaterów, będę starał się wypełniać sumiennie moje obowiązki, jednakże po dostaniu się do administracji chciałbym przygotować tryb parkour.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Tak, potrafię pisać proste skrypty, w miarę umiem budować oraz szybko się uczę.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020 - przez Astrrium - 06-12-2020, 07:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości