Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#14
1. Twój nick na serwerze:
- xCheckMe
2. Wiek:
- 15
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
- W wolnym czasie lubię grać w gry, uprawiać sport i spotykać się ze znajomymi.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
- Na tym koncie jestem aktywny rok. Biorąc pod uwagę wszystkie konta to 3 lata.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
- Aktywny na Team Speak-u jestem od dwóch lat, jeżeli jestem na serwerze to zazwyczaj mam włączonego Team Speak-a. Miałem zmienianą tożsamość na Team Speak-u.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
- Nie.
7. Twój nick na Team Speak-u:
- xCheckMe
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
- Tryby PVP, Survival, Creative, również starałbym się nadzorować Skyblock Classic i Skyblock+.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
- W aktualnej sytuacji na serwerze mogę spędzić do 10 godzin.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
- PvP Classic, najbardziej podoba mi się zacięta rywalizacja o topke, która praktycznie cały czas się zmienia, również jest dużo ciekawych eventów.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mcsurvi.pl
-  Zgłaszam osoby, które nie przestrzegają regulaminu. Pomagam nowym i zarówno starszym graczom.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
- Myślę, że się idealnie nadaje na to stanowisko, ponieważ jestem osobą odpowiedzialną, konsekwentną i miłą.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
- Po dostaniu się do administracji chętnie bym pomógł innym administratorom w budowaniu różnych map, organizowaniu eventów. Chciałbym zmniejszyć liczbę osób nieprzestrzegających regulaminu. Chciałbym pomóc przy robieniu nowych edycji trybów.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
- Nie potrafię pisać skryptów, lecz bardzo chciałbym się nauczyć. Czytałem poradniki dla początkujących o pisaniu skryptów. Potrafię trochę budować. Uczę się dwóch języków obcych j. angielskiego, j. niemieckiego.

Życzę powodzenia innym uczestnikom!


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020 - przez xCheckMe - 02-12-2020, 09:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości