Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#11
Twój nick na serwerze:ChillOut_
2. Wiek:13
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać , rysować idk

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Moja historia zaczęła sie w 2016 to napewno później miałem przerwe i teraz znów jestem akrywny.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? To musiałbym ogarnac bo ts'a nie mam ale na dc od 8 do 23 nawet jestem ale to moge sie na ts'a przenieść
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Nie mam ts'a to nie mam :o
7. Twój nick na Team Speak-u: *brak*

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Classic/kits moze i cv
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? zależy od dnia ale tak z 6 h napewno dziennie
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Oj chyba kits i classic , a co mi sie podoba ? Sporo rzeczy ale też sporo wkurza. A polecałbym na dsc czy gdzieś .

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Emmm z tego co pamiętam to na cv sporo pomagałem
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko
? Za trudne pytanie.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Noo jakbym sie dostał to napewno chciałbym zmienić troche rzeczy na trybie pvp kits bo tam czasem jest dobry dzien a czasem nie, napewno ulepszyć tak jakby mowiąc tryb creative bo tam sporo rzeczy brakuje np. że ktoś może być na 1.7 i nie widzi bloków z 1.16 czy innych nowszych wersji i to chyba wszystko co mam teraz w głowie.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Budowanie napewno , nauczysz zawsze sie można nowych rzeczy i to chyba wszystko
Jak coś źle to sorka


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020 - przez ChillOut_ - 02-12-2020, 01:26 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości