Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ryzykoryzyko[Odrzucone] unban ryzykoryzyko
#1
[b]1) Nazwa użytkownika zbanowanego: ryzykoryzyko ryzykoryzyko
[b]2) Data i godzina nadania kary: 08.11.2020, godzina wieczorna
[b]3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? tak
[b]4) Opis sytuacji: nazwałem grzecznie kiciek37 ladacznicą dla żartów, a ona odpowiedziała, ze to dla niej nie jest obraźliwe i generalnie jej to nie uraziło oraz napisała "jeśli chcesz mogę cię zbanować" odparłem, że nie. Wszystko było pięknie do czasu, po godzinie spotkał mnie ban za rzekomą obrazę administracji, gdy chciałem się spytać dlaczego dostałem bana odparła mi, że wyzywałem jednego z adminów na /msg w mc
[b]5) Dlaczego chcesz dostać unbana: ban jest po prostu smieszny, nawet mi sensownie nie potrafi odpowiedzieć dlaczego dostałem bana tylko mi wyjeżdża z jakimś wyzywaniem adminów na msg skoro wyraźnie napisała, że dostanie bana jest uzależnione od mojej odpowiedzi i wyraźnie napisała, ze jej to nie uraziło/obraziło.
[b]6) Treść Bana: "obraza administracji"
[b]7) Osoba banująca: kiciek37.

Dodatkowo po godzinie od rzekomej obrazy wyszła z serwera w końcu jej to nie obraziło/uraziło i napisała wyraźnie, ze mnie nie zbanuje.
Po czym wraca i mnie banuje, ponieważ jak sama napisała "widzialam wszystko co piszesz na msg o jednym z adminów"
Co to ma do tego? od kiedy admin banuje za msg? Big Grin

Dodatkowo po godzinie od rzekomej obrazy wyszła z serwera w końcu jej to nie obraziło/uraziło i napisała wyraźnie, ze mnie nie zbanuje.
Po czym wraca i mnie banuje, ponieważ jak sama napisała "widzialam wszystko co piszesz na msg o jednym z adminów"
Co to ma do tego? od kiedy admin banuje za msg? Big Grin


Wiadomości w tym wątku
[Odrzucone] unban ryzykoryzyko - przez ryzykoryzyko - 09-11-2020, 09:18 PM
RE: unban ryzykoryzyko - przez Kiciek37 - 09-11-2020, 09:42 PM
RE: unban ryzykoryzyko - przez ryzykoryzyko - 09-11-2020, 09:44 PM
RE: unban ryzykoryzyko - przez Kiciek37 - 09-11-2020, 09:46 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości