Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020
#25
1. Twój nick na serwerze: qziol
2. Wiek: 19
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
-Sztuki walki obecnie muay thay (tajski box)
-Żużel
-Spędzać czas ze znajomymi
-Informatyka (3 klasa technikum)
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
Z rok czasu już gram na tym skyblocku.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
Na tsie, jestem mało czasu ale to dlatego że rozmawiam ze znajomymi na innych serwerach (nie graja w mc), a gram tylko sam z kolegą.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Tylko gdy potrzebowałem pomocy.
7. Twój nick na Team Speak-u: qziol

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Moim priorytetem jest serwer SkyBlock 1.8
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? Zależy od dnia, czasami potrafię wogóle nie wejść a czasami potrafię siedzieć 10h.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam tryb SkyBlock 1.8, najbardziej podoba mi się Krypta gdyż nigdy to się nie nudzi. Można chodzić, walczyć zdobywać przedmioty i nigdy nie wiadomo na co się trafi.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? No, sporo pomagałem graczą początkującym na trybie SkyBlock.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Iż gdyż jestem osobą stanowczą, uczciwą nie faworyzuje ludzi oraz jestem pomocny. Jak do czegoś się przykładam to przykładam się do tego w 100%

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Na początku chciałbym na pewno polepszyć kontakt administracji z graczami otóż zauważyłem że kontakt gracz-administracja jest dosyć słaby. Administracja mało udziela się na chacie z mojego punktu widzenia.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
-Budowanie
-Języki obce
-Chęć nauki nowych rzeczy
-Przerabianie skryptów (zmiana prostych rzeczy w skryptach, dodawanie czegoś nowego na wcześniejszych wzorcach itd.)


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020 - przez qziol - 20-04-2020, 05:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości