Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020
#19
1. Twój nick na serwerze:
Thirkillerr
2. Wiek:
18
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
W wolnym czasie lubię uprawiać kalistenike, grać w gry komputerowe i koszykówkę
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
Rok i 2-3 miesiące
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
Tak jestem aktywny. Od roku i 2-3 miesiące. Miedzy 2 a 12 godzin.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
Tak mam kontakt z administracją na ts.
7. Twój nick na Team Speak-u:
Troller
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Nadzorowałbym kit pvp i classic pvp.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
Miedzy 1-7 godzin
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
Najbardziej znam tryb pvp classic. Podoba mi się w nim to, że jest ciągła rywalizacja, zdobywanie co raz to lepszych przedmiotów i walka o miano najlepszego.
Tryb poleciłbym w taki sposób, że nauczą się tam lepiej bić, poczują prawdziwą adrenalinę i poznają nowe ciekawe osoby, z którymi można wspólnie pograć na serwerze.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Zgłaszałem niewłaściwie zachowujące się osoby na serwerze. Osoby, które grały nie uczciwie i psuły tym innym zabawę.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Chciałbym pomagać w prowadzeniu eventów na trybach. Jestem osobą odpowiedzialną, miłą i pomocną. 
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
Większa częstotliwość eventów z upominkami motywująca i zachęcającą ich do gry na danym trybie.
Przeprowadzanie nowych trybów.
Zbanować osoby używające cheatów.
Budowa nowych map i eventów pod tryby.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
Potrafię w miarę ładnie budować mapy i rozmaite parkoury. W przyszłości chciałbym się nauczyć pisać skrypty i pluginy.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020 - przez Trollds3 - 14-04-2020, 07:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości