Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020
#11
1. Twój nick na serwerze: Ferboss1337
2. Wiek: 15
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
-motoryzacja
-informatyka
-granie
-słuchanie muzyki
-rozmawianie z kolegami

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
Ja od dawna znałem mcsurvi ale z około 4 miesiące temu zainteresowałem się bardziej ponieważ uważam że to jest całkiem dobry serwer.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
Od niedawna jestem aktywny na Ts3 więc muszę trochę nauczyć się o tym ale to chyba nie będzie trudne.
Mogę spędzić tak z 2-3 godziny.

6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
Część osób z administracji Team Speak znam z serwerów mineserwer, mcsurvi, minefox, kiedyś miałem kontakt, a teraz ciężko.
7. Twój nick na Team Speak-u: Ferboss

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Kit pvp, Creative, czasem pvp classic
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
około 3-5 godzin zależy od dnia (szkoła, itp.)
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
Kit pvp znam się na jedzeniu zup, biciu pvp. Moim zdaniem Kit pvp jest dla osób które bardziej wolą skill niż itemy jak to jest na classicu. Można się zmierzyć z ludźmi i ten który lepiej się zna na pvp ten wygrywa.
Polecam ten tryb osobom które chcą się nauczyć bić a nie zbierać itemki.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Zgłaszałem cheaterów na kit pvp, mam zdolność do znajdowania bugów Dodgy
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Ponieważ jak zgłaszam cheaterów to nie zawsze przychodziła administracja nawet jak pisałem helpop dużo razy.
A ja potrafię bardzo dobrze rozpoznać kto co ma albo jak nie jestem pewny w 100% to sprawdzanie.
Potrafię być sprawiedliwy.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
Na kit pvp można wychodzić za mapę używając komend /kb join event, wybierając klasę która ma konia i przechodząc przez ściany można wyjść za ścianę, potem kolega musi się teleportować komendą /kb spectate (musi być na innej mapie ponieważ jak się teleportuje na inna mapę z gm3 to zmienia mu na gm 0 i może wybrać klasę) i potem wybierając klasę z lataniem można dolecieć na losowo wygenerowany świat.
Niektórzy ludzie tak robią i za to zostają zbanowani a lepiej chyba zablokować komendę niż dawać niepotrzebne bany

14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
Umiem rozmawiać po angielsku, umiem budować, umiem sie bić pvp (gram na serwerach zagranicznych practice), mogę się też nauczyć pisać skrypty.
Pozdrawiam


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020 - przez Ferboss - 06-04-2020, 10:55 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości