Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
merlinczykCzas na wieczne spanko.
#1
Dzień dobry wszystkim, a raczej do widzenia...
Nadszedł ten czas w którym trzeba się pożegnać ze wszystkimi. Spędziłem naprawdę dobre chwile będąc w administracji.
Poznałem wiele ciekawych osobowości z którymi nie można było się nudzić.
Mówię tu o wszystkich, którzy przewineli się podczas mojego pobytu w administracji, jak i na całym serwerze.
Jak to bywa podczas grania w gry - często się nam one nudzą po długim czasie. Nie wywodząc się długo nad tym postem chciałbym podziękować:

Szumielowi - za poznanie czegoś nowego na temat minecrafta od strony technicznej, jak i za specyficzną osobowość, która wzbudza wiele kontrowersji dla niektórych. Za wspólne wysyłanie memów oraz przeróbek wraz z denerwowaniem pewnych osób Smile
Kiciek - za dbałe wypełnianie swojego obowiązku, jakim jest monitoring++. Za wspólne akcje na PVP oraz oglądanie kucy.
PS - Nie najeżdżaj na na zamek kurowej ;_; (można wcale ^^).
Tygryskowi - za to spotkanie, które było planowane już chyba ponad rok xD. Za bycie wyrozumiałą i pomocną ciocią, która ma dobre serduszko. Mam nadzieję, że kiedyś pójdziemy do tego maczka no lody Tongue
Mixowi - za wspólne granie w LoL'a i narzekaniu na rankedach Tongue Za przesiadywaniu ze mną na TS o dziwnych porach dnia i nocy, również za byciem po prostu puszkiem :3

Dziękuję również wszystkim tym, którzy spędzili ze mną czas, czy to na graniu, czy po prostu na rozmowach. Bez was nie było by to samo.
Konkludując - dzięki, że byliście. Powodzenia w dalszej rozgrywce na serwerze Smile
Były moderator:
~merlinczyk
Deus vult.



Wiadomości w tym wątku
Czas na wieczne spanko. - przez merlinczyk - 29-10-2019, 09:51 PM
RE: Czas na wieczne spanko. - przez tygrysek208 - 30-10-2019, 04:38 PM
RE: Czas na wieczne spanko. - przez MixPepe3 - 30-10-2019, 08:19 PM
RE: Czas na wieczne spanko. - przez Kiciek37 - 30-10-2019, 08:29 PM
RE: Czas na wieczne spanko. - przez Kremiorspokke - 02-11-2019, 01:12 PM
RE: Czas na wieczne spanko. - przez Kuba. - 03-11-2019, 08:24 PM
Czas na wieczne spanko. - przez Kiciek37 - 28-11-2019, 01:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości