Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LukasiuWątek pożegnalny
#1
Cześć, tu LukaSio.
  Na pewno każdy mnie zna i generalnie chociaż kojarzy. Jednak ostatnio każdy z was zauważył moją znacznie zmniejszoną aktywność na serwerze jak i na teamspeaku, forum etc. Jako powód bana dostałem "Do wyjaśnienia" i w sumie się nie dziwie. Od dłuższego czasu odkładałem to, ale no stało się i już dłużej nie da się tego odłożyć. Mimo, że rzeczywiście przyjemnie z wami się spędzało czas to postaram wam się to jakoś wytłumaczyć, nie chodzić po ts'ie bo aktualnie nie mam opcji i odejść bez wrogości.

 Pierwszym, jak i najważniejszym aspektem jest miłość. Zakochałem się i postanowiłem więcej czasu poświęcać drugiej połówce. Chodzenie po parkach i dachach nocą wydaje mi się jednak ciekawsza niż zbieranie przedmiotów na gildie
Drugim powodem jest szkoła, ciągle zmieniam szkołę, znajomych i tym podobne. Sami rozumiecie - trudny wiek.
Trzecim powodem są problemy. Zauważyłem, że sam mam ich dużo i nie jestem w stanie pomagać innym graczom w rozwiązywaniu swoich. Wiem, że każdy ma problemy, ale ja już nad swoimi nie mogłem zapanować. Kto będzie chciał to dopyta.

  Na koniec, chciałbym wam podziękować.
Za wspólne granie - dniami i nocami,
za wspólne budowanie, pomaganie przy rozbudowie serwera, gdzie czułem się jakbym remontował dom z rodziną,
za każde wsparcie, pomaganie w chemii (dzięki airforce), za przychodzenie na centrum pomocy kiedy byłem graczem,
za pokonywanie mojej nieśmiałości kiedy niektórzy z was zachęcali mnie na karaoke mimo, że śpiewam okropnie.
Każdemu z was. Chciałem powymieniać, ale wszystkim zawdzięczam miłe chwile. Granie na skyblocku, pvp, freebuildzie, lub chociażby creativie. Przekażcie rykkerowi, żeby dokończył moją galerię :3

Dziękuję i pozdrawiam.
Były Moderator
LukaSio
Honesty doesn't hurt Heart




Wiadomości w tym wątku
Wątek pożegnalny - przez Lukasiu - 18-09-2019, 08:10 PM
RE: Wątek pożegnalny - przez tygrysek208 - 18-09-2019, 08:28 PM
RE: Wątek pożegnalny - przez niepokonan1919 - 19-09-2019, 04:41 PM
RE: Wątek pożegnalny - przez Biomek - 20-09-2019, 02:11 PM
RE: Wątek pożegnalny - przez Chlebcio 2.0 - 20-09-2019, 03:06 PM
RE: Wątek pożegnalny - przez Kremiorspokke - 20-09-2019, 04:09 PM
RE: Wątek pożegnalny - przez rykker_ - 20-09-2019, 06:26 PM
RE: Wątek pożegnalny - przez MrSandKing - 21-09-2019, 09:36 PM
Wątek pożegnalny - przez tygrysek208 - 28-09-2019, 10:20 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości